Hangi Multimedya? (acil Lütfen)

Çok teşekkür ederim. 2015 model elegance eco otomatik LPG li araç için anlaştım, kısmetse çarşamba teslim edilecek. Aldığım bayide navitec nx221 multimedya ekran olduğu için üzerine navitec takılacak. Üzerinden çıkan teyp bana iade edilecek.

Hayırlısı olsun hocam. Güle güle kullanın.

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam yanlış okumadıysam balıkesir servisde navitech takıyorlar yazmışsınız. Ne kadar fiyat istiyorlar acaba?

Fiyatı bilmiyorum. Ben sıfır araç aldığım için ekran ile birlikte pazarlık yaptım. Eğer niyetiniz varsa aracı çarşamba teslim alacağım. Hem fiyat sorarım, hem de sizin için pazarlık yaparım. Ne de olsa sıfır araç aldık. :) Bu arada takılan navi nx-221 son versiyon.

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Sorarsanız çok hoşnut kalırım hocam. Bugün aradım balıkesiri 1600 TL fiyat verdiler daha aşağı çekebilirsem süper olacak

Bugün aracı teslim almaya gideceğim. Sizin adınıza montaj dahil pazarlık yapacağım. Yeni araç aldığımdan dolayı kırmazlar diye düşünüyorum. Size buradan bilgi veririm.

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
En son 1500 Tl ye montaj dahil takacaklar. Nx221 navitech

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Çok sağolun hocam en kısa zamanda gidicem balıkesir e şuan kütahyada ikamet ediyorum kısa zamanda gidip taktıracağım sizin isminizi vereceğim çok teşekkürler

Sorun olursa yine haberleşiriz. Normalde sadece montajı 150 TL ye yapıyorlarmış. Herşey dahil 1500 TL olur dediler. Ayrıca montajı yapan Bülent usta gayet başarılı. Benim ekran takılırken yanındaydım. Temiz çalıştı ve sorunsuz montaj yaptı.

Geri