Hangi Renk Daha Sağlam Beyaz Mı Füme mi

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar hayırlı bayramlar , size fc5 renk seçimi konusunda bazı sorularım olcak ben açıkçası bu araçta bazı detaylar sonucunda iki renk arasında gidip geliyorum, ilk olarak eskiden sahip olduğum 2011 model fd6 model aracım füme idi ve cidden ilgi çekici bır araçtı şükür yani bir sıkıntı çıkarmadı hiç , sadece anahtar felan deyince kapılara kolay çiziliyordu onun dışında en ufak yıkamada boya kalkması gibi bir durum asla olmadı , ikinci aracim 2013 model fb7 kasa bir Honda Civic elecange Eco beyaz araçtı maalesef araç beyazdı ve aracı ne zaman detaylı incelesem ufak boya kalkmalari oluyordu ve yıkamaya korkuyordum , şimdi aklımdaki soru bu fc5 aracı kendi akrabalarım dahil beyaz kullanıyorlar ve öneriyorlar benim aklımda fümeye gidiyor , şuan füme yada beyaz araç kullanan arkadaşlar varsa yorum yaparsa sevinirim . (Not: şuanda beyaz sahibi olup keşke füme alsaydim diyen yada tam dersi durumda düşünenler varsa onlarda yazarsa çok mutlu olurum hayırlı forumlar)

Ben kesinlikle füme diyorum, beyaz kullanışlı bir renk ama aracı göstermiyor. Yıkasan cilalasan beyaz araba ışıl ışıl yanmıyor. Beyaz kötü değil sadece nazarımda füme agır basıyor.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız
Civic FC5 2017
beyaz bakımı kolay çizik vs belli etmez füme bellı eder bakımı zordur ama iş gösteriş ise füme hocam daha doğrusu beyaz harici her renk aracı daha değişik GOSTERiR ama beyaz da çizik vs buruk bunları belli etmez füme de ufacıcık bi çizik için boya cı arar durursun .

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Uzun vadede kullanmayı düşünüyorsanız ve garajınız yoksa bence beyazı tercih edin füme gösterişli bir renk lakin fc5 kasa kullanan birisi olarak söylüyorum beyaz haricindeki fc5 honda ların boya konusunda sorun yaşattığını çevremden duydum
Not. 2019 siyah honda aracımın tavan kısımlarında güneş yanıkları oluşmaya başlamıştı satıp 2020 beyaz fcb aldım gayet memnunum

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar hayırlı bayramlar , size fc5 renk seçimi konusunda bazı sorularım olcak ben açıkçası bu araçta bazı detaylar sonucunda iki renk arasında gidip geliyorum, ilk olarak eskiden sahip olduğum 2011 model fd6 model aracım füme idi ve cidden ilgi çekici bır araçtı şükür yani bir sıkıntı çıkarmadı hiç , sadece anahtar felan deyince kapılara kolay çiziliyordu onun dışında en ufak yıkamada boya kalkması gibi bir durum asla olmadı , ikinci aracim 2013 model fb7 kasa bir Honda Civic elecange Eco beyaz araçtı maalesef araç beyazdı ve aracı ne zaman detaylı incelesem ufak boya kalkmalari oluyordu ve yıkamaya korkuyordum , şimdi aklımdaki soru bu fc5 aracı kendi akrabalarım dahil beyaz kullanıyorlar ve öneriyorlar benim aklımda fümeye gidiyor , şuan füme yada beyaz araç kullanan arkadaşlar varsa yorum yaparsa sevinirim . (Not: şuanda beyaz sahibi olup keşke füme alsaydim diyen yada tam dersi durumda düşünenler varsa onlarda yazarsa çok mutlu olurum hayırlı forumlar)
kendi aracım füme. aracın çizgilerini, kabartmalarini belli ediyor (kaput, kapılar) beyaz da sanki belli olmuyor gibi. tozu kiri de pek belli etmese de sanki beyaz daha iyi. merak ettiğim tek şey İzmir de yaşayan birisi olarak acaba beyaz alsam güneş daha mı az etkilerdi? içinin sıcaklığı daha az mi olurdu?

MI 6X cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri