Hatchback Manual Sport+ Güvenlik Paketi Navigasyon kitli gelme sorunu

Aracınız
Diğer Markalar
MErhaba arkadaşlar. HB Manual aracım var.Aracımda Navigasyon uygulaması çalışmıyor. Bayiye sorduğumda ithal olduğundan dolayı navigasyon kapalı kitli geliyor diye belirttiler. Bu konuda kimsen nasıl destek alabilirim.Multimedyadaki navigasyon tuşuna bastığımda haritalar açılmıyor siyah ekran kalıyor.Tahminim bu engeli aşmanın bir yolu vardır fakat nasıl yapabilirim hiçbir bilgim yok. Lisans falan alınması gerekiyorsa ödeme yaparak bunuda karşılayabilirim.

Ayrıca bir konuda daha sorunm olucak ana launcherda ki ekran sayısını nasıl azaltabilirim. Fazladan sağ sola kaydırdıgımda gereksiz 2-3 boş ekran var.

Teo16

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Selam
launcher dediğiniz Devir saati ekranın da olan müzik, turbo göstergesi, v.b. yer ise onun Audio ekranında galiba ekran bölümü ve sistem ayarları da olabilir ayarlarından 3 farklı ayar gibi yapabiliyorsun.

Aracınız
Diğer Markalar
Selam
launcher dediğiniz Devir saati ekranın da olan müzik, turbo göstergesi, v.b. yer ise onun Audio ekranında galiba ekran bölümü ve sistem ayarları da olabilir ayarlarından 3 farklı ayar gibi yapabiliyorsun.
Multimedya ekranındaki home tusuna bastıgımızdaki ana ekran altta ufak noktalar olan 3-4 tane var fakat çoğu boş olmasına rağmen duruyor

Teo16

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2020
MErhaba arkadaşlar. HB Manual aracım var.Aracımda Navigasyon uygulaması çalışmıyor. Bayiye sorduğumda ithal olduğundan dolayı navigasyon kapalı kitli geliyor diye belirttiler. Bu konuda kimsen nasıl destek alabilirim.Multimedyadaki navigasyon tuşuna bastığımda haritalar açılmıyor siyah ekran kalıyor.Tahminim bu engeli aşmanın bir yolu vardır fakat nasıl yapabilirim hiçbir bilgim yok. Lisans falan alınması gerekiyorsa ödeme yaparak bunuda karşılayabilirim.

Ayrıca bir konuda daha sorunm olucak ana launcherda ki ekran sayısını nasıl azaltabilirim. Fazladan sağ sola kaydırdıgımda gereksiz 2-3 boş ekran var.
Servisten bir arkadaşımın söylediğine göre İngiltere için üretilen ama pandemi de ülkemize gelen araçların Multimedya içinde SD fabrikada çıkartılarak satılmış. Bazı araçların içinde SD kart unutulmuş olanlarında servise gittiğinde SD kartın çıkartılması isteniyormuş. Bende de Sensing olanından var ve Navigasyon Kuzey ve Güney avrupa olarak yüklü geldi. Sd kart nerede takılıdır bilemem

Aracınız
Civic FC5 2019
size bunu navigasyonlu diye sattılarsa sanayi bakanlığına şikayet edin. geçmişte türkçe menü koymadıkları için bile ceza yedi araba firmaları.
öyle satılmadıysa bir yolu bulunur, o tuş genelde sd kart içinde bir program çalıştırmaya programlı (bendeki cihaz android değil)
aynı isimli bir programı içine atınca çalışıyor.

cihaz android'se çalışma mantığı nasıl bilmiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2017
size bunu navigasyonlu diye sattılarsa sanayi bakanlığına şikayet edin. geçmişte türkçe menü koymadıkları için bile ceza yedi araba firmaları.
öyle satılmadıysa bir yolu bulunur, o tuş genelde sd kart içinde bir program çalıştırmaya programlı (bendeki cihaz android değil)
aynı isimli bir programı içine atınca çalışıyor.

cihaz android'se çalışma mantığı nasıl bilmiyorum.
İmza attırıyor satarken ama imza atmamışsa şikayet edebıılır

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017

Şunu bir deneyin, ondan sonra buraya neticeyi yazarsınız.

Aracınız
Diğer Markalar
Dediklerinizi yaptım fakat işe yaramadı. Harita açılıyor sanki ama Image not found yazıyor kare kare üzerinde.Yukarıda bir arkadaşımızın belirttiği gibi içindeki sd card alınmış olabilir galiba.Resim ekledim video çektimde upload edim ekran görüntüsü aldım su an.

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2020-12-20 at 00.49.44.png
    Screen Shot 2020-12-20 at 00.49.44.png
    934.7 KB · Görüntüleme: 47
  • Screen Shot 2020-12-20 at 00.49.31.png
    Screen Shot 2020-12-20 at 00.49.31.png
    557.2 KB · Görüntüleme: 49
Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Hocam aynı sorun bendede var navigasyon çalışmıyor servis yetkilisine sorduğum zaman bunlara yazılım gelecek onu bekliyoruz diye cevap aldım benim ayrı bir sorunum var bendede 2020 model HATCHBACK manuel Civic var aracım ilk olarak 6.900 km de servis uyarısı verdi ve bakımını 1700 TL ye yetkili serviste yaptırdım aracıda hiç performanslı kullanmam inaninki şimdi aracım 8.300 km de ve kalan yağ ömrünü 5200 km olarak gösteriyor bu işte bir terslikmi var bunu sizde yaşıyor musunuz manuel araçta ?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hocam aynı sorun bendede var navigasyon çalışmıyor servis yetkilisine sorduğum zaman bunlara yazılım gelecek onu bekliyoruz diye cevap aldım benim ayrı bir sorunum var bendede 2020 model HATCHBACK manuel Civic var aracım ilk olarak 6.900 km de servis uyarısı verdi ve bakımını 1700 TL ye yetkili serviste yaptırdım aracıda hiç performanslı kullanmam inaninki şimdi aracım 8.300 km de ve kalan yağ ömrünü 5200 km olarak gösteriyor bu işte bir terslikmi var bunu sizde yaşıyor musunuz manuel araçta ?
O kilometreye takılmayın sayacı sıfırlıyor 20k km den başlıyor fakat 5k sürdün diyelim 15k kilometreye inmiyor ya fazla ya az oluyor. Çalışma mantığını çözemedim ben.
Siz bakımlarınızı 1 yıl yada 10 bin olarak baz alın bence. Performanslı kullanım varsa 5k km de bir sadece yağı değişebilirsiniz.

Geri