Hb sport fk7 yakit problemi

aaron

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar.

2018 model hb sport fk7 aldım. araç normal kullanımda istanbul şehir içinde 11,2 lt yakıyor.araç sürdükce lt artıyor :) araçda dip gaz falan hiç yapmadım. araç daha 65 km de bu artış devam edecekmi anlayamadım. herkezin aracı 9 yakarken benimki neden böyle oldu bir bilgisi olan varmı acaba.

Merhaba arkadaşlar.

2018 model hb sport fk7 aldım. araç normal kullanımda istanbul şehir içinde 11,2 lt yakıyor.araç sürdükce lt artıyor :) araçda dip gaz falan hiç yapmadım. araç daha 65 km de bu artış devam edecekmi anlayamadım. herkezin aracı 9 yakarken benimki neden böyle oldu bir bilgisi olan varmı acaba.

Merhaba öncelikle aracınızı iyi günlerde kullanın :) , 20.000 km de fk7 sahibiyim sürekli şehir içi 8.5 -10 lt arası yakıyor araç. Şehirler Arası yolda ise 110-120km sabit hız ile 5.5-7 lt arası yakıyor araç. 68 km olan bit araç için doğal şu an yakıtınız. İyi forumlar.

2017 Fk7 Honda Civic

aaron

0
Aracınız
bende bu değerleri görünce korktum ne oluyor diye. araç çok zevkli bir sürüşü var ama beden 9 lt gibi planlamıştım alırken ama bu değer çıkınca endişeye kapıldım. insallah düşer bekliyeceğim.

bende bu değerleri görünce korktum ne oluyor diye. araç çok zevkli bir sürüşü var ama beden 9 lt gibi planlamıştım alırken ama bu değer çıkınca endişeye kapıldım. insallah düşer bekliyeceğim.

Merak etmeyin Rodaj tamamlandığında ve biraz dikkatli kullanımda düşecektir. Trafiksiz bir yolda farkı göreceksiniz.

2017 Fk7 Honda Civic

howtek

0
Aracınız
Merhaba,

Bende istanbulda şubat ayından beri fk7 kullanıyorum, aracım 5500km de ve istanbul içi ortalamam 8.5-9Lt arası. Geçenlerde edirneye gittim geldim yarım depo benzinle 450km yaptim ve yakit ortalamam 5.6lt.

Zamanla seninkide düşecektir ancak yakit birazda pilotla alakalı bir durum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

aaron

0
Aracınız
bir uzun yol yapıyım araçla hem rodaj süresi azalır hemde motor biraz acılır böylelikle yakıt seviyesi düser

Geri