Civic FD6 Hız gösterge ekranı

021dc33a-faf7-45a6-9cba-4e89abe265fd.jpg
Arkadaşlar hız göstergesi ortadaki çubuklardan biri resimde görüldüğü gibi bazen yanmıyor sorun ne olabilir?

İSMAİL BEGİT

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Amcamın hb civic teybinde oluyordu torpidodan vurunca düzeliyordu, sizde göstergenin üstünden hafifçe vurun temassızlık yapıyor gibi geldi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Bu sorun çok zoruma gitmeye başladı araç ısınınca gidiyor sabah açılınca en az 2 3 saat kalıyor o pixel ölü şekilde. Hız göstergesinin kablosu oksitli sanırım nasıl çözebilirim? Çözüm öneriniz neler?

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Bu sorun çok zoruma gitmeye başladı araç ısınınca gidiyor sabah açılınca en az 2 3 saat kalıyor o pixel ölü şekilde. Hız göstergesinin kablosu oksitli sanırım nasıl çözebilirim? Çözüm öneriniz neler?
Sokette sıkıntı olacağını sanmıyorum bu hata varken tepesinden elinizle hafif vurun bakalım düzelecek mi ? Benzer sorun hb kasanın teybinde olmustu tepesinden vurdum kendine geldi.

Aracınız
Civic FD6 2008
valla kafasına gözüne heryerine vurdum düzelme yok. Soğukta öyle yapıyor araç ısınınca vrya hava ısınınca düzeliyor
Sokette sıkıntı olacağını sanmıyorum bu hata varken tepesinden elinizle hafif vurun bakalım düzelecek mi ? Benzer sorun hb kasanın teybinde olmustu tepesinden vurdum kendine geldi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
valla kafasına gözüne heryerine vurdum düzelme yok. Soğukta öyle yapıyor araç ısınınca vrya hava ısınınca düzeliyor
Benim araçta soğuktan ekran ışıklarından bir kaçının yanmadığı oluyordu. Elektrikci ustama sordum soğukta yapabilir normal dedi. Patlak yok. Araç ısındımı tekrar yanıyor. Sizin hiç yanmıyorsa açılıp göz ile kontrol edilir. Lehim tazelemeside yapılabilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FD6 2008
Benim araçta soğuktan ekran ışıklarından bir kaçının yanmadığı oluyordu. Elektrikci ustama sordum soğukta yapabilir normal dedi. Patlak yok. Araç ısındımı tekrar yanıyor. Sizin hiç yanmıyorsa açılıp göz ile kontrol edilir. Lehim tazelemeside yapılabilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Valla soğukta sadece elektronik hız göstergesinin ortadaki rakamın üst kısmı göstermiyor. Hava ısnınca öğle olunca veya motor 1 2 saat ısınınca düzeliyor

Geri