Honda 2020 lpgli iki model arasında önemli bir fark varmıdır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FC5 2019
2015 1.6Eco Elagance otomatik aracımı (91000 km) bayi 135000 tl saydı. 0.49 kampanyasından yararlanıp Sıfır araç alacağım. 1.6L Executive Eco ile1.6L Elegance Eco arasında önemli bir fark göremedim. öneriniz ne olur ?
Şeritte Tutma Asistanı, Şerit Takip Uyarı Sistemi gibi özelliklerin lpg li araçlara konmaması üzüntü verici.
merhabalar bende makyajlı kasa elegance aldım 10 bin küsür fark vardı ikisinin arasında özellik olarakta executive de artı olarak deri koltuktan başka kayda değer bir özellik görmediğimden dolayı 10 bin fazladan vermek istemedim ve elegancedanda çok memnunum ben olsam elegance alırım...

Aracınız
Civic FC5 2018
Hanım ev diyor ben araba.. :) faiz oranları iyi düştü aracı yenilemek için en uygun fırsat olarak görüyorum.. ama iki model arasında 12000 tl fark edecek bir özellik göremedim. benim göremediğim bir öneriyi görmüş olabilecek olabilir diye bir bilene danışmak istedim.

En önemli fark anahtarsız çalıştırma. Bu tamamen size kalmış. Çok elzem bir özellik değil bana kalırsanız. Önemli olan ihtiyacınızın giderilmesi. İhtiyaç yaratmak çok da mantıklı değil

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

135000 tl :) aracı okadara sayıyorlar. yade kendim satacağım 145 000 yazıp.. kredinin durumuna göre

Hocam öncelikle hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız cezasız sürüşler dilerim
Ben de eco exe için Haziran sonuna anlaştım takasa verecektim mevcut aracımı ancak şansa araca kısmet çıktı. Bayi de malum çok düşük fiyat veriyor ve takası zorunlu kılıyor. Takasa vermeden satın alma opsiyonunu nasıl aldınız bayiden acaba? Ben ikna edemedim. Takasa araç vermezseniz satamıyorum dedi.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Hocam öncelikle hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız cezasız sürüşler dilerim
Ben de eco exe için Haziran sonuna anlaştım takasa verecektim mevcut aracımı ancak şansa araca kısmet çıktı. Bayi de malum çok düşük fiyat veriyor ve takası zorunlu kılıyor. Takasa vermeden satın alma opsiyonunu nasıl aldınız bayiden acaba? Ben ikna edemedim. Takasa araç vermezseniz satamıyorum dedi.

Bu bayiler adama ağzını bozdurur. Ağız dolusu sövesim geliyor.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
135000 tl :) aracı okadara sayıyorlar. yade kendim satacağım 145 000 yazıp.. kredinin durumuna göre
Eğer aciliyetiniz yoksa ve araca kaparo verip fiyatı sabitlerseniz kendiniz satın, bu fiyat artışlarında 140bine çok rahat satabileceğinizi düşünüyorum.

Eğer aciliyetiniz yoksa ve araca kaparo verip fiyatı sabitlerseniz kendiniz satın, bu fiyat artışlarında 140bine çok rahat satabileceğinizi düşünüyorum.

Hocam bayi aracın fiyatını size sabitlemiyor maalesef. Ben baya uğraştım takas dışında yok sadece takas için aracım var dediler ısrarla. Şimdi de takas için anlaşmış bulunuyorum ama en az 10k daha fazlaya satabilirim arabayı. Bayiyi takastan vazgeçirip yine de satışı yapabilir miyim sizce?? bayilerde satış personeli var mı ki aramızda bi akıl verse.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam bayi aracın fiyatını size sabitlemiyor maalesef. Ben baya uğraştım takas dışında yok sadece takas için aracım var dediler ısrarla. Şimdi de takas için anlaşmış bulunuyorum ama en az 10k daha fazlaya satabilirim arabayı. Bayiyi takastan vazgeçirip yine de satışı yapabilir miyim sizce?? bayilerde satış personeli var mı ki aramızda bi akıl verse.

O nasıl bir ifade :unsure: Nakite araç mı satmıyorlar, bunu yapan hangi bayi? Ankara bayileri mi?

sgf

Aracınız
Civic FB7 2015
Ben bayiye başvurudğumda 0/49 o araç kampanyası daha başlamadı dediler. bende aracı versem kaca sayarsınız dedim ön değerlendirme 135 çıktı. detay ekpretiz yapacaz dediler. ama zaten bakımlarını kendileri yaptıkları için aracı tanıyorlar. Bayiler aracı en az 5000 ucuza alıorlar doğru.. dışarda satmak daha karlı.

O nasıl bir ifade :unsure: Nakite araç mı satmıyorlar, bunu yapan hangi bayi? Ankara bayileri mi?

Ankara’da Efe bayi böyle satış yapıyor. Hem aracı satmış oluyor hem de şu yüksek talepte bizim araçları ucuza kapatıp ondan da güzel bi kar elde ediyor.

Değerinin üzerinde spor paket vs adı altında zorunlu tuttukları seramik kaplama, spoiler vs de cabası.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ankara’da Efe bayi böyle satış yapıyor. Hem aracı satmış oluyor hem de şu yüksek talepte bizim araçları ucuza kapatıp ondan da güzel bi kar elde ediyor.

Değerinin üzerinde spor paket vs adı altında zorunlu tuttukları seramik kaplama, spoiler vs de cabası.

Efe’den bu hareketi beklerim.
Bence aceleniz yoksa İstanbul’daki Honda bayilerinden başlayarak sırayla diğer bayilerden fiyat sordurun, hatta bayilere araç alımından vazgeçen olursa diye telefonunuzu da bırakın, bu arada elinizdeki aracı da ilana koyarsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri