Honda civic 2007 bakımı

Aracınız
Civic FD6 2007
Merhabalar ben araç kullanma açısından henüz acemiyim ve araç hakkında cok bilgim yok sadece honda açısından değil genel olarak.
Aracın periyodik bakımlarını ne zaman yaptırmalıyım?

Araç şuan 115 binde ve yaklaşık 3 ay önce araca yağ bakımı vs diğer bakımlar yapıldı.
Aracı babam kullanırken lpg taktırdı 1 yıl olacak onun bakımlarını nasıl anlayacağım?

Araç babamdayken arada sırada sarı yağ lambası yanıyordu şuan da da yanıyor çok nadir ama yağda bi sıkıntı yok babam ozamanlar aracı götürdüğünde pek ilgilenmemişler sanırsam kronik demiş

Şuan havalar soğuk ondan mı bilmiyorum arada vites geçişleri zor oluyor (manuel) soğuktan mı kaynaklı ?

Ocak ayında arabanın muayenesi var ve napmalıyım aracın şuanlık bi sıkıntısı gözükmüyor

Bana yardımcı olursanız çok sevinirim araca temiz ve güzel bakmak istiyorum manevi değeri çok fazla şimdiden teşekkürler..
Honda civic 2007 dream

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

> @Baharylcn Foruma hoşgeldiniz.
> Dediklerinizin hepsi daha önceki konularda mevcut. Arama yaparak ulaşabilirsiniz. Genel olarak Lpg için 10.000 kilometrede gaz filtresi, 30.000 kilometrede gaz kesici filtre değişir. Aracınıza ait bakım defteri çıkarın yapılanlar ve yapılacaklar diye kaydedin sırası geleni yaparsınız. Az kilometre yapıyorsanız seneyi, çok kilometre yapıyorsanız kilometre baz alınıır.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...tapatalk_1607413507201.pngtapatalk_1607413505020.png

Son düzenleme:
Geri