Honda Civic BRC LPG Pipo Sistemi ? Yardım...

ywzckr

0
Honda Civic BRC LPG Pipo Sistemi ? Yardım...

Bende 1 ay once brc taktirdim. Ustaya takozlu yapalim dedim. Takozun zamanla kirildigini soyledi usta. Ellerinde bol miktarda takoz vardi ama kullanmiyorlar gordum. Sonuc olarak takozsuz montaj yapildi ses yok.

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam erinmedim arabaya indim çektim,
https://youtu.be/Dzse4CPocgo
Arabanın içinde çektiğim kısımda kapıyı açıp kapatıp göğüsten gelen dizel gibi olan ses devirli kullanığınızda biraz daha fazla geliyor normalde videoda çıkandan daha çok yani, ama telefonun mikrofonu bu kadar kayıt ediyor. Sonraki ise brc den gelen cit cit iste bu enjektorlerimiz ayni ise takoz olmadan sizde de olmasi gerekiyor. Takoz olmadan bu sesi cozduyseniz bizimle de paylasirsaniz sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Hocam erinmedim arabaya indim çektim,
https://youtu.be/Dzse4CPocgo
Arabanın içinde çektiğim kısımda kapıyı açıp kapatıp göğüsten gelen dizel gibi olan ses devirli kullanığınızda biraz daha fazla geliyor normalde videoda çıkandan daha çok yani, ama telefonun mikrofonu bu kadar kayıt ediyor. Sonraki ise brc den gelen cit cit iste bu enjektorlerimiz ayni ise takoz olmadan sizde de olmasi gerekiyor. Takoz olmadan bu sesi cozduyseniz bizimle de paylasirsaniz sevinirim

Benim arac fb7 hocam. Enjektorlerin montaj sekli de asagidaki gibi oldu. Disaridan duyuluyormu dikkat etmedim. Araci kullanirken enjektor sesi duymuyorum. Gazdami gidiyor benzindemi gidiyor lpg gostergesine bakmadan anlamiyorum. Arac duruken rolantideyken teybi ve klimayi kapatip ses geliyormu diye cok dikkatli dinlerseniz cok cok az bir ses geliyor onu da herkes farkedemez.
20180518_075111.jpg

ywzckr

0
Benim arac fb7 hocam. Enjektorlerin montaj sekli de asagidaki gibi oldu. Disaridan duyuluyormu dikkat etmedim. Araci kullanirken enjektor sesi duymuyorum. Gazdami gidiyor benzindemi gidiyor lpg gostergesine bakmadan anlamiyorum. Arac duruken rolantideyken teybi ve klimayi kapatip ses geliyormu diye cok dikkatli dinlerseniz cok cok az bir ses geliyor onu da herkes farkedemez.
Ekli dosyayı görüntüle 6962

Hocam araç farklılığından ve enjektörlerin yerinin farklı olmasından kaynaklanıyor olabilir sevindim sizin adınıza. Bizimki aracı park halinde çalıştırınca böyle, devirli kullanıp ışıkta durunca o dizel sesi müzik değişince yanda dizel araç var sanıyordum bende meğersem brc den geliyormuş sonradan farkettim.

Aracınız
Merhabalar 2017 fc5 aracim fabrlkasyon lpg li vtec silkelemesi bende de mevcut. Izmirde bi iki yere gittim afr ayari vs olmadigini soylediler. Sisteme bsglanilamiyormus . Bununla ilgili yol gosterirseniz cok sevinirim.

Geri