honda civic bt müzik sorunu

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba benim Honda civic idtech 2018 aracım var benim sorunum araçta spotify üzerinden şarkı dinlerken araçta tekrar binerken spotify üzerinden tekrar şarki dinleyemiyorsun her seferinde bt müzikten tekrar bağlanmak gerekiyor bunun bir ayarı var mı? zira birçok araçta bu özellik var

Aracınız
Civic FC5 2019
Valla hocam benimki 2019 makyajsız. Bluetooth performansı benide ayar ediyor. Arabadan inince telefonu hemen bulmuyor. Yanlışlıkla oglanin telefonu bağlıysa kendi telefonumu bağlamak için akla karayi seçiyorum... Bence Bluetooth ile alakalı bir durum

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Malesef bunlarda her seferinde ya bağlamanız gerekiyor yada en son kim bağlıysa tekrar araca binildiğinde ona bağlanıyor.

Honda madness

Aracınız
Civic FC5 2018
Benden başka kullanan kimse yok normalde bluetooth bağlanıyor ama daha öncede dediğim gibi spotify veya youtube müzik bağlanıp devam etmiyor.

Aracınız
Civic aracım yok
Konusu açılmışken bende bir şey danışmak isterim. Her bindiğimde ayar Bluetooth da kaldıysa araca bindiğimde hemen bağlanıyor sorunum yok.Spotify den parça açtığımda direksiyonsan parça atlatabiliyorum. Bazende ekranda tepki verdiğini görüyorum fakat parçayı atlatmıyor aynı parçaya devam ediyor. Bu sıkıntıyı arada sırada yaşıyorum .

Ad Soyad
Enes Ekinci
Aracınız
Civic FC5 2017
Multimedya sistemince cidden sıkıntılar var. (fc5) hem elegance hem executive'de. Elegance'da nedense şarkı listesini karıştırıyor. Ada göre sıralayamıyor. Executive'de denk geldiğim de, usb den şarkıların tamamını okuyamıyor. Aynı model 2 usb aynı şekilde formatlanmış, hiçbir fark yok, birinde atıyorum 100 şarkıdan 20 sini, diğerindeyse 30unu görebiliyor vb. Bluetooth da ayrı sıkıntı. Elegance'da araçtan ayrılıp tekrar binince otomatik bağlamıyor. Bağlaması da ayrı dert, önce telefonu bağlıyorsun, sonra bir de üzerine multimedya aracı olarak bağlaman gerekiyor vs vs vs. Can sıkıcı durum.

Geri