Honda civic fb7 61'lik düz boru warex style son susturucu kumandalı egzos 10zr009

Aracınız
Allah kaza bela vermesin arac 10 numara ;) bi sorum olacak :) Bende bugun taktırdım fakat orta susturucuyu iptal etmedim..egzosu kapattıgımda hic ses yok.Orta susturucuyu iptal etsem yine arac icinde aynı sessizliği alabilir miyim hocam ? Malum aile arabası sessizlik sart :D

Allah kaza bela vermesin arac 10 numara ;) bi sorum olacak :) Bende bugun taktırdım fakat orta susturucuyu iptal etmedim..egzosu kapattıgımda hic ses yok.Orta susturucuyu iptal etsem yine arac icinde aynı sessizliği alabilir miyim hocam ? Malum aile arabası sessizlik sart :D
Alirsin kardesim ama egzosada bagli tabiki ama suanda en ucuza alinan 350 liralik kumandalilarda da sessizlik hat safhada bence egzosu tsktiysan orta susturucuyu aldir hatta duz boru yap

Aracınız
61 Lik Boru sonraası alt devirlerde bi düşüş oldumu üst devirlerde arabanın canlandıgını bılıyoruz ancak bızım aracların alt devırlerı bıraz hantal 61 lik sonrası etkısı nasıl oldu acaba. Benımde aracımda warex var orjınal 45 lık boruyla bu ay degısıcem 51 mi 61 mi taksam karar veremedım sızın tecrubenız benım ıcın yol gosterıcı olucak acıkcası

Geri