Honda civic fb7 çalışmıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Frkn9824
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ad Soyad
Furkan şahan
Aracınız
Civic FB7 2014
1000014077.jpg
Hayırlı günler arkadaşlar aracım böyle arıza veriyor çalışmıyor neden olur acaba yardımcı olur musunuz

Emirbey

Project Man
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Akünüz zayıf görünüyor. Takviye yapmadan önce ölçüm yapıp voltaj durumuna bakın.

Çalıştırdıktan sonra da ölçü aleti ile şarj dinamosu kontrolü yapılmalı, yaklaşık 14 volt görmeniz lazım.

Buna göre sorun akü kaynaklı mi yoksa şarj dinamosu kaynaklı mı bir kanıya varılabilir.

Ad Soyad
Furkan şahan
Aracınız
Civic FB7 2014
1000014127.jpg
Problem bundan kaynaklıymış ama bir türlü kapatamadım multimedya taktırdım alakası var mıdır acaba şimdiden teşekkürler

Aracınız
Civic FD6 2009
Ekli dosyayı görüntüle 272265
Problem bundan kaynaklıymış ama bir türlü kapatamadım multimedya taktırdım alakası var mıdır acaba şimdiden teşekkürler
Yanlış hatırlamıyorsam araçtan indikten bir süre sonra kendi kapanıyordu. Ama hiç kapanmıyorsa taktırdığınız multimedya ile ilgilidir muhakak. Bazı multimedya cihazları siz arabayı kapatıp gitsenizde geri döndüğünüzde daha hizli açılmak için uyku modunda bekler. Bu şekilde akü bitiren çok kişi gördüm. Multimedyayı kurcalayın bir ayarı verdı direk kapanması için.

Ad Soyad
Furkan şahan
Aracınız
Civic FB7 2014
Yanlış hatırlamıyorsam araçtan indikten bir süre sonra kendi kapanıyordu. Ama hiç kapanmıyorsa taktırdığınız multimedya ile ilgilidir muhakak. Bazı multimedya cihazları siz arabayı kapatıp gitsenizde geri döndüğünüzde daha hizli açılmak için uyku modunda bekler. Bu şekilde akü bitiren çok kişi gördüm. Multimedyayı kurcalayın bir ayarı verdı direk kapanması için.
Can bus ayarı dediler bana oradan bir bakacağım teşekkür ederim multimedyadan yapılıyor herhalde ben bir kurcalayayım

Geri