Kaça mal oldu?
Camlar tek tek mi kalkıyor?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aracta giderken video izlemeyide yaptirdim hepsine 400 verdim. Sunroof dahil camlarin hepsi kapaniyor. Tek tek degil hepsi ayni anda kapaniyo sonrasinda sunroof en sonda aynalar kapaniyor. Bunlari bir soketle yapiyo 350 istedi 50 lirada video izlemeye verdim.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

escala

0
Aracınız
Aracta giderken video izlemeyide yaptirdim hepsine 400 verdim. Sunroof dahil camlarin hepsi kapaniyor. Tek tek degil hepsi ayni anda kapaniyo sonrasinda sunroof en sonda aynalar kapaniyor. Bunlari bir soketle yapiyo 350 istedi 50 lirada video izlemeye verdim.

Araç fb7 değil mi sizin?
Sizin aracın videosu var mı merak ettim

Araç fb7 değil mi sizin?
Sizin aracın videosu var mı merak ettim

Senin arac fb7 miydi ya kusura bakma benim arac rs fc5 icin konustum ben. Ama istersen ara bir sor derim sonucta alt yapi ayni diye dusunuyorum. Bu arkadas hondada cigir atlamis. Yapar diye dusunuyorum youtubede videolarinda tel nosu var bulamazsan ben buradanda veririm bi sorarsin

escala

0
Aracınız
Senin arac fb7 miydi ya kusura bakma benim arac rs fc5 icin konustum ben. Ama istersen ara bir sor derim sonucta alt yapi ayni diye dusunuyorum. Bu arkadas hondada cigir atlamis. Yapar diye dusunuyorum youtubede videolarinda tel nosu var bulamazsan ben buradanda veririm bi sorarsin

Sana zahmet verirsen yarın arayayım

Sana zahmet verirsen yarın arayayım

05324687815 ismi fuat. Sana hatta soyle diyeyim bana telinizi beylikduzunden bereket donerci irfan verdi dersen yardimci olur. Cunki demistim cok memnun kaldim arkadaslarimi yonlendiririm diye. Sevgiler saygilar hayirlisi olsun insallah. Konustuktan sonra burdanda haber verirsen en azindan senin kasa icin olup olmadigini ogreniriZ

escala

0
Aracınız
05324687815 ismi fuat. Sana hatta soyle diyeyim bana telinizi beylikduzunden bereket donerci irfan verdi dersen yardimci olur. Cunki demistim cok memnun kaldim arkadaslarimi yonlendiririm diye. Sevgiler saygilar hayirlisi olsun insallah. Konustuktan sonra burdanda haber verirsen en azindan senin kasa icin olup olmadigini ogreniriZ

Tamam İrfan bey yarın görüşebilirsem olumlu olumsuz dönüş yaparım teşekkürler

2014 makyajlı kasa aracıma aldığım motorlu aynaları taktım. Soketleri uymadı. Keserek direkt bağlantı yaptım. Aracı kitleyince aynalar kapanıyor. Kontağı açınca aynalar açılıyor. Detaylı bağlantı için yeni konu açacağım.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=470]eakyildiz[/MENTION] Güle güle kullanın, detayları bekliyoruz.

Arkadaşlar bu ürünleri nerden temin edebiliriz fiyat nedir acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri