Aracınız
Civic FB7 2016
GEREKLİ MALZEMELER
: CYCLONE CAM KALDIRMA MODÜLÜ LİNK : http://www.n11.com/cyclone-honda-civic-2012-cam-kaldirma-P16142601
: ************ AYNA KAPAMA MODÜLÜ LİNK : http://www.n11.com/honda-civic-2012-ayna-kaltlama-kapama-modul-prof-P13098572

ÜRÜN ÇALIŞMA PRENSİBİ VİDEO:

[video=youtube;dimJphmg-qo]

Cam Kaldırma Montaj Anlatım ::

Ekli dosyayı görüntüle 215422

Cam kaldırma modülümüzde 2 adet ucu acık kablo ve araçla birebir uyumlu soket cıkmaktadır.. Bu soketleri araçtaki gerekli yerlere takıyoruz ( söktügünüzde görürsünüz cam kaldırma kumandasının altında )

Ekli dosyayı görüntüle 215421

.. ucu açık kabloları araç kapısının en solunda gelen kablo bağlarının içini açarak.. yeşil olan kabloyu (Central door actuator lock wire etiketli) mavi kabloya bağlıyoruz...
Ekli dosyayı görüntüle 215419

Beyaz olan kabloyu ( Central door actuator unlock wire etiketli ) sarı olan kabloya bağlıyoruz...

Ekli dosyayı görüntüle 215420

Ayna Kapama Modülü Montajı:

Ekli dosyayı görüntüle 215423

Ürünümüz içinde 2 adet ucu açık kablo ve 2 adet soket çıkmaktadır.. çıkan soketler araç ile birebir uyumludur..
Ekli dosyayı görüntüle 215424

Ucu açık olan kablolarımızdan pembe kablo (+12 Volt Power etiketli ) kumanda paneline gelen kablo bağlarında olan beyaz kablo ile birleştiriyoruz...
Ucu açık olan kablolarımızdan yeşik kablo ise gene aynı kablo bağındaki yeşil olan kabloya bağlıyoruz 3 adet yeşil kablo var hangisine bağlanacagı resimde belli oluyor...

Ekli dosyayı görüntüle 215425
Ekli dosyayı görüntüle 215426

ÜRÜN MONTAJI BU KADAR YARDIMCI OLMASI İÇİN MONTAJ BİTMİŞ RESİM...

Ekli dosyayı görüntüle 215421
merhaba arkadaş cam kaldırma modülü fb7 2016 model takılıyormu?

Aracınız
Civic FB7 2015
arkadaşlar iyi akşamlar ende 2015 fb7 araç var birinci sorum radyo istasyonlarının ismini nasıl kaydederim ve nasıl istasyonları frekanslarını kaydedebilirim ikincisi sorum ise cam kaldırma ve indirme modülü aldım herhangi bir kablo kesmeden montajı yapılabiliyormu yarın elektrikçiye taktıracağım elektrikçı uğraşacağım dedi 2 saat sürer dedi acele görüşlerinizi beklıyorum

Aracınız
Civic FB7 2012
arkadaşlar iyi akşamlar ende 2015 fb7 araç var birinci sorum radyo istasyonlarının ismini nasıl kaydederim ve nasıl istasyonları frekanslarını kaydedebilirim ikincisi sorum ise cam kaldırma ve indirme modülü aldım herhangi bir kablo kesmeden montajı yapılabiliyormu yarın elektrikçiye taktıracağım elektrikçı uğraşacağım dedi 2 saat sürer dedi acele görüşlerinizi beklıyorum

bildiğim kadarıyla istasyonu ismini kendin kaydetme yok hocam, otomatik isim neyse o şekilde kaydediyor. rakam olan tuşlara yaklaşık 3 saniye basılı tutarsan o frekansı o tuşa atar.

ikinci sorun için ise kendi aracımdaki için konuşacak olursam 2 kablo kesilip birleştirilmiş diğer kısımlar ise soketli, sök tak yani. bildiğim kadarıyla modeline göre değişiyor, ama genellikle ( son çıkanlar) kablo kesme biçme olmadan monte edilebiliyor.

Aracınız
Civic FB7 2013
Ben aşağıda linkini verdiğim üründen almıştım. Bugün montaj yapmak için kapıyı söktüm. Soketleri taktım, çalışmadı. Adamı aradım. Üründen çıkan gri kabloyu kilit motorunun oradaki sokete bağlayacaksın dedi. Araç kilitlenirken kontrol kalemiyle(sanki kontrol kalemini sokacak kadar geniş. Ampermetre ile bakacağım artık) hangisine elektrik geldiğine bak, oraya sok dedi. Şimdi ilk sayfadaki anlatıma bakıyorum, kilit motoruna iki kablo gidiyor. Bunda tek kablo var. Bir sıkıntı olur mu?

https://www.sahibinden.com/ilan/yed...012-2014-cam-kaldirma-modulu-780120792/detay/

Aracınız
Civic FB7 2013
Denedim arkadaşlar. Bir sıkıntı olmuyor. Ama açma düğmesiyle camları açmıyor. Benimkinin üzerinde jumper da yok.

Aynı üründen ve aynı satıcıdan bende aldım 2013 civic aracıma hiç bir şey bağlamadan soket sokete montaj yaptım. Emin misiniz kesme işlemine?
Ben aşağıda linkini verdiğim üründen almıştım. Bugün montaj yapmak için kapıyı söktüm. Soketleri taktım, çalışmadı. Adamı aradım. Üründen çıkan gri kabloyu kilit motorunun oradaki sokete bağlayacaksın dedi. Araç kilitlenirken kontrol kalemiyle(sanki kontrol kalemini sokacak kadar geniş. Ampermetre ile bakacağım artık) hangisine elektrik geldiğine bak, oraya sok dedi. Şimdi ilk sayfadaki anlatıma bakıyorum, kilit motoruna iki kablo gidiyor. Bunda tek kablo var. Bir sıkıntı olur mu?

https://www.sahibinden.com/ilan/yed...012-2014-cam-kaldirma-modulu-780120792/detay/

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Aynı üründen ve aynı satıcıdan bende aldım 2013 civic aracıma hiç bir şey bağlamadan soket sokete montaj yaptım. Emin misiniz kesme işlemine?

POCOPHONE F1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ne yazık ki evet. Gri kablonun ucunu kesip sivriltip kilit motorundaki sarı kablonun olduğu yere soktuk. Oradan tetikleniyor. Aldığım yer de bu şekilde anlattı zaten. Tetikleme olmadan nasıl çalışıyor sizde? İlk sayfadaki cyclone'da da tetikleyiciye bağlantı yapılıyor. Acaba kilit motorunun soketini söküp modüldeki beyaz sokete mi bağladınız? Bana gri kabloyu bağlasan yeter dediler çünkü. Şimdi mesajı yazarken dank etti. O kesip attığım ucu beyaz soketler kilit motorundan tetik alsın diyeydi herhalde.

Geri