Honda civic fb7 çatlak far camı hk.

Aracınız
Merhaba arkadaşlar,
Honda civic fb7 aracımın sağ ön farinin camı çatladı, degisimi cok kapsamli bir is mi olur, bir de cikma veya orjinal fiyatları konusunda bir fikriniz var mi, hangisine yonelmek lazim, İstanbul Anadolu yakasında yonlendirebileceginiz bir yer varsa cok sevinirim.. Teşekkür ederim.

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba arkadaşlar,
Honda civic fb7 aracımın sağ ön farinin camı çatladı, degisimi cok kapsamli bir is mi olur, bir de cikma veya orjinal fiyatları konusunda bir fikriniz var mi, hangisine yonelmek lazim, İstanbul Anadolu yakasında yonlendirebileceginiz bir yer varsa cok sevinirim.. Teşekkür ederim.

Tamiri konusunda bilgim yok ama çıkma far alınabilir. Sarı sitede baya bir ilan var orjinal çıkma parça alınabilir 700₺-800₺ arasında ilanlar var. Çıkma parçayı görmeniz lazım ama sağlam olmalı ayakları kırık oluyor onu tamir edip satmaya çalışıyorlar ona göre de fiyatı oluyor.

Orjinal farın fiyatı serviste baya. Yan sanayisi daha uygun olabilir ama onlarda plastik kalitesi düşük olduğundan zamanla far camı soluyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Far tamiri yapan yerler var hatta cam bile dokuyorlar instagramda bir ara gormustum ama bulamadim simdi.
Fakat Tiktok da boyle bir usta buldum istanbulda da var cok arastirin ulkemizde cok iyi ustalar var neleri basariyorlar iscilik gercekten ucuz burada. Sifir orijinal bir far 6-7 bin en az belki daha fazladir.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Öncelikle geçmiş olsun...
Onarım tavsiye etmem.

Far camı değişimi yapılır.
Mevcut cam ısıtılarak kasadan ayrılır.
Kasada ki yapıştırıcı kalıntıları temizlenir.
Yeni far camı takılır.

Su alma ve buğu problemi yaşamamanız adına ;
Atölye Semih, Umut Far, Oto Far Merkezi
Bu 3 firma da iyidir tavsiye ederim.

2016 - FB7 - Modulo
2018 - FC8 i-DTEC - Mugen
2020 - FC5 - Turbo & Mugen Melez :)

Aracınız
Geri