Honda Civic FB7 için multimedya ekran önerisi

Aracınız
Civic FB7 2012
Herkese merhabalar, forumda ve birçok yerde araştırma yapmama rağmen konu başlıkları hep eski olduğu için son dönemde yenilik var mıdır diye tekrar konu açmak istedim.

2012 model FB7 kullanıcısıyım. Aracıma multimedya ekranı almayı planlıyorum. Genel kullanım amacı müzik dinleme, bluetooth bağlantısı olacak.

Hangi marka ve modeli önerirsiniz? Bir de fabrika çıkışla geri görüş kamerasından memnunum. Ekran olumlu/olumsuz nasıl etkiler?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Kablosuz Apple CarPlay ve Android auto destekleyen uygun fiyatlı hızlı bir cihaz olsa bende almayı düşünebilirim çok şey mi istiyorum acaba ? ?

Aracınız
Civic FB7 2012
Herkese merhabalar, forumda ve birçok yerde araştırma yapmama rağmen konu başlıkları hep eski olduğu için son dönemde yenilik var mıdır diye tekrar konu açmak istedim.

2012 model FB7 kullanıcısıyım. Aracıma multimedya ekranı almayı planlıyorum. Genel kullanım amacı müzik dinleme, bluetooth bağlantısı olacak.

Hangi marka ve modeli önerirsiniz? Bir de fabrika çıkışla geri görüş kamerasından memnunum. Ekran olumlu/olumsuz nasıl etkiler?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
Dosya ekleyemedigim için resim paylaşamadim.birebir uyumlu aldım.tum özellikler var ocakta 1500 TL ye almistim

Geri