Honda CIVIC FB7 Navitech NX214F Navigasyon Dosyaları

Aracınız
İyi günler arkadaşlar yeni aracımı aldım 2013 CIVIC FB7 üzerinde Navitech NX214F model navigasyon var. ancak hafıza kartı yoktu aldığım adamda da yokmus kullanmıyormus. şimdi boş bir hafıza kartım var ama navigasyon dosyalarım yok. aranızda link paylaşabilecek yada elindeki hafıza kartı dosyalarını upload edebilecek olur ise çok sevinirim herkese saygılar iyi günler

Aracınız
İyi günler arkadaşlar yeni aracımı aldım 2013 CIVIC FB7 üzerinde Navitech NX214F model navigasyon var. ancak hafıza kartı yoktu aldığım adamda da yokmus kullanmıyormus. şimdi boş bir hafıza kartım var ama navigasyon dosyalarım yok. aranızda link paylaşabilecek yada elindeki hafıza kartı dosyalarını upload edebilecek olur ise çok sevinirim herkese saygılar iyi günler

forumda dosya mevcut.ordan indirebilirsin arkadaşım.

Kardes benimde aynı sorun var bulursan benimle paylaşır misin

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sd kart dosyalarını bulabildiniz mi varsa bana da mail atar misini

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
2012 FB7 Civic Navitech NX-214F modeli olan yeni bir araç aldım fakat navigasyonu çalıştıramadım .
nasıl yapılacak bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim. Servise götürüp bir sürü para vermek istemiyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Bayram üstü çok lazım olacak navigasyon.
Şimdiden Teşekkürler.

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13676]ozen1982[/MENTION] Harita yüklü sd kart cihaz içerisinde var mı?

Aracınız
[MENTION=13676]ozen1982[/MENTION] Harita yüklü sd kart cihaz içerisinde var mı?

Sayın admin ;
Arabayı aldığımdan bir kaç gün sonra sd kartı kontrol etme fırsatı buldum fakat hiç bir dosya yoktu içi bomboş maalesef. forumlarda net bir bilgiye ulaşamadım bazı yönergeler yazılmış çizilmiş ama bir türlü net bilgiye ulaşamayınca yazmak zorunda kaldım. Hakkınızı helal edin sizleri de Ramazan mübarek günlerde meşgul ediyorum. Ama bi taraftan da navigasyonum çalışmayınca kafam takılıyor bir an önce olsun istiyorum bayramda şehir dışına çıkma ihtimalim olduğu için navigasyon çok işime yarayacak.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Sayın admin ;
Arabayı aldığımdan bir kaç gün sonra sd kartı kontrol etme fırsatı buldum fakat hiç bir dosya yoktu içi bomboş maalesef. forumlarda net bir bilgiye ulaşamadım bazı yönergeler yazılmış çizilmiş ama bir türlü net bilgiye ulaşamayınca yazmak zorunda kaldım. Hakkınızı helal edin sizleri de Ramazan mübarek günlerde meşgul ediyorum. Ama bi taraftan da navigasyonum çalışmayınca kafam takılıyor bir an önce olsun istiyorum bayramda şehir dışına çıkma ihtimalim olduğu için navigasyon çok işime yarayacak.

Linkteki haritayı indirip karta yükleyin linkte anlatıldığı şekilde harita yolunu tanıtarak kullanın ;)

https://www.civictr.com/showthread....ivicTR-Edition-(En-Güncel-Haritayla-Birlikte)

Aracınız
Linkteki haritayı indirip karta yükleyin linkte anlatıldığı şekilde harita yolunu tanıtarak kullanın ;)

https://www.civictr.com/showthread....ivicTR-Edition-(En-Güncel-Haritayla-Birlikte)

Sanırım ben bu navigasyonu çalıştıramayacağım. Dediğiniz gibi en son 2018 Güncel harita indirme linkini indirdim , (https://uploadfiles.io/eaqqd ) fakat bir türlü çalıştıramadım.
ne yalan söyleyim servise gitmek hiç içimden gelmek istemiyor :) neyse NX-214F çalıştırmak baya zor gibi . Yardımlarınız için teşekkürler.

Geri