Honda Civic FC5 hoparlör hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Onurr40
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ad Soyad
Onur Aykanat
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar aracım 2018 model fc5 ses kalitesinden memnun değilim ön iki kapı hoparlör ve arka bagaj hoparlörlerini değiştirmek istiyorum boyutlarını bilen varsa yardımcı olabilir mi

Aracınız
Merhaba arkadaşlar aracım 2018 model fc5 ses kalitesinden memnun değilim ön iki kapı hoparlör ve arka bagaj hoparlörlerini değiştirmek istiyorum boyutlarını bilen varsa yardımcı olabilir mi
Hocam boyutlar 16 cm. Fakat hiç uğraşmayın çünkü ana ünite den çıkacak ses belli. Kendim fb7 kasada degistim ve hiçbir fark olmadı. Pioneer, sony, alpine bile denedim ama sonuç aynı. Çünkü ana ünite ses çıkışında iş yok.

Bunun en iyi çözümü ana ünite donusturucu, 16 cm 4 midrange, 1 amfi ve bagaja subwoofer.

Aracınızı seviyor ve uzun süre kullanacaksınız Ankarada bu işin en iyisi aydin car hi-fi var. Ferhat Usta bu işin duayeni fakat biraz fiyatlıdır.

Kolay gelsin.

SM-A235F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
arif hocamın dediği gibi ana ünitetyi değiştirmeden bi amfikoymadan takacagınız hiçbir hoparlor elle tutulur fark olusturmaz

gunesec

Özel Üye
Ben geçen sene yaptırdım. 2 takım alpine mid, bir adet alpine Bass, android ünite ve dsp özellikli bir amfi taktırdım. Kalite mükemmel. İşçilik de çok güzel oldu. Sadece hoparlörle bu iş çözülmez hocam. Denemek isterseniz Eryamandayım.🙂

Aracınız
Ben geçen sene yaptırdım. 2 takım alpine mid, bir adet alpine Bass, android ünite ve dsp özellikli bir amfi taktırdım. Kalite mükemmel. İşçilik de çok güzel oldu. Sadece hoparlörle bu iş çözülmez hocam. Denemek isterseniz Eryamandayım.
Hem kalite hemde yüksek ses icin islem budur

SM-A235F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ad Soyad
Onur Aykanat
Aracınız
Civic FC5 2018
Anladım teşekkür ederim yorumlarınız için o zaman hiç uğraşmayım bu şekilde 😊

Geri