Civic FC5 HONDA CİVİC FC5 KASA 2017 PARK SENSÖR SORUNU

Aracınız
Civic FC5 2017

Elegance ve Executıve sahipleri bu sıkıntıyı yaşıyor musunuz ?

Yine Hondaya ait kronik bir problem mi ?

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Makyajlı elegance modelde yok. Bunlar istisnai problemler. Kronik olacağını düşünmüyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Sonradan RS panjur hariç Type-R, Sİ vs siyah panjur taktıran kişiler yağmurlu havada yaşıyordu bu sıkıntıyı.
Orjinal veya RS panjurda böyle sıkıntı yaşayanı ne gördüm, ne işittim.

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Aracınız
Civic FC5 2017
Kronik midir bilmem ama 7-10 şubat civarı karlı tipili bir kış günü Sakarya - Zonguldak rotasında aracın her tarafına yoldan sıçrayan çamur yapışıp buz olmuştu. Işıklarda öndeki araca yaklaşınca ötmeye başlıyordu ama aramız açılsa da ötmeye devam ediyordu. Benzinlikten kolonya alıp buz tutan yerlere döktüm eridi, ses de kesildi. Bu arada kolonya buz tutan ön cam, arka cam, kapı kolu gibi yerlerde marketlerde satılan sıvılardan çok daha etkili oluyor.

FC5 RS 2017

Aracınız
Civic FC5 2017
Kronik midir bilmem ama 7-10 şubat civarı karlı tipili bir kış günü Sakarya - Zonguldak rotasında aracın her tarafına yoldan sıçrayan çamur yapışıp buz olmuştu. Işıklarda öndeki araca yaklaşınca ötmeye başlıyordu ama aramız açılsa da ötmeye devam ediyordu. Benzinlikten kolonya alıp buz tutan yerlere döktüm eridi, ses de kesildi. Bu arada kolonya buz tutan ön cam, arka cam, kapı kolu gibi yerlerde marketlerde satılan sıvılardan çok daha etkili oluyor.

FC5 RS 2017
Sanırım kronık konu ile ilgili sitede daha once yorumlar var

Aracınız
Civic FC5 2017
Sanırım kronık konu ile ilgili sitede daha once yorumlar var

Bilmiyordum öğrenmiş oldum, benim araçta yağmurda problem yok muhtemelen ya önceki sahibi halletti ya da baştan problemsiz şekilde yapılmış.

Ama kolonya olayı aklınızda bulunsun, o su damlacıkları ya da yoldan sıçrayıp yapışan kar kütlelerini donunca kazımaya falan kalkmayın boyayı da kaldırıyor. benim başıma geldi neyseki sis farının ordan bi parça boyacık gitti göze batmıyor.

Geri