Honda Cıvıc Fd6 Motor Yağı Bakımı Hakkında

Aracınız
Civic FD6 2011
Merhabalar

honda cıvıc fd6 2011 model araç sahibiyim 155.km aracım ilerleyen zamanlara yağ değişimi projem var geçen sefer saolsun @İsmail Beşiroğlu hocamın katkılarıyla castrol magnetec 5-30 A 5 START -STOP yağ kullanmayı tercih ediyorum yağ filtresi olarak belki servisden de alablirim veya maan filter da takabilirim hava -polen filtresinide aynı şekilde maan filter takmayı planlıyorum bide engine flash dedikleri bir malzeme var motorun içindeki kurumları - pislikleri temizliyormuş acaba bu ürün bizim araçlar için uygun olurmu acaba düşünceniz nedir malzemenin resmini aşşağa ekledim çok teşşekkürler

Ekli dosyalar

• engine.JPG
    engine.JPG
    53.4 KB · Görüntüleme: 46
  • ff.JPG
    ff.JPG
    74.6 KB · Görüntüleme: 46

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Merhabalar

honda cıvıc fd6 2011 model araç sahibiyim 155.km aracım ilerleyen zamanlara yağ değişimi projem var geçen sefer saolsun @İsmail Beşiroğlu hocamın katkılarıyla castrol magnetec 5-30 A 5 START -STOP yağ kullanmayı tercih ediyorum yağ filtresi olarak belki servisden de alablirim veya maan filter da takabilirim hava -polen filtresinide aynı şekilde maan filter takmayı planlıyorum bide engine flash dedikleri bir malzeme var motorun içindeki kurumları - pislikleri temizliyormuş acaba bu ürün bizim araçlar için uygun olurmu acaba düşünceniz nedir malzemenin resmini aşşağa ekledim çok teşşekkürler
Zamanında bakım yaptıysanız engine flush kullanmanıza gerek yok.

Aracınız
Civic FC5 2020
İnternette Antalyalı aslan usta tavsiye ediyordu waq grubu bir araçta kullanmıştı kendim denemedim ama denemeyi düşünüyorum

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Benzinli araçlarda kullanılmasına gerek yok. Dizellerde kurum oluştuğundan dolayı kullanılabilir. Bakımını zamanında yapın, hatta arada bi erken değiştirin yağını daha sağlıklı olur..
kaliteli yakıt ve kaliteli yağdan ödün vermeyin.
ustanızı da iyi seçin..

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri