Civic FE1 Honda civic fe ex+ 182hp ön konsol cızırtı sesi

Ad Soyad
Ahmet Ayhan
Aracınız
Civic FB7 2012
Değerli arkadaşlar video linkini paylaştığım kayıtta aracım ile şehir için kullanımda video kaydı yapıyordum. Kayıt aldığım videoyu izlerken dikkatli dinlediğimde aracın motor gürültüsü arkasından cızırtılı bir sesin olduğunu duydum.Tekrar tekrar aynı ses var mı diye dinleme yaptım kayıt aldım aynı bölgeden fakat tekrar aynı sesi duyamadım. Bu ses arac yavaşlayıp tekrar hızlanma yaptığım esnada oluyor. Bu ses trim sesi olabilir multimedia bölümünden geliyor olabilir havalandırma bölümünden geliyor olabilir en önemlisi vites bölgesinden de geliyor olabilir bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba formda trim sesi olarak bahsi geçen konu bu mu.

Son düzenleme:
Çözüm
Merhaba, tavanda gözlük yuvasında gözlük varsa, veya torpido da ses yapabilecek bir malzeme varsa kontrol etmenizi öneririm. Bende de öyle bir ses vardı. Tavandaki gözlük yuvasına koyduğum gözlükten dolayı olduğunu tespit ettim.
Vallahi sıfır aracımı servise götürecektim bu mesajı görünce gözlük olduğunu hatırladım. Gözlüğü çıkartınca ses kesildi. Allah razı olsun:)
Ad Soyad
Mehmet Beşler
Aracınız
Civic FE1 2022
Benim direksiyon altında sol kısımdaki plastik aksama müdahale etti servis. Trim sesi gitti. Sağ kemerde aşırı bir ses var. Kemeri çekince gidiyor. Onu izindeki ustamız gelince getirin baksın dedi. Söküp yaparmış

Geri