Honda civic i shift actuatör yardım

Aracınız
Diğer Markalar
Herkeze merhaba 2007 model honda civic 1.8 type s aracımı iki gün önce baskı balata değişimi için topkapı honda cem yetkili servisine götürdüm bana i shift şanzımanın vites değiştimesini sağlıyan actuatör adlı parçanın da arızalı olduğunu 16000 tl parça fiyatı olduğu söylendi ayrı olarak arızalı parçayı gelip alabiliceğim dışarıda servis vs gibi başka yerlerin bu parçayı yeniden programlayabildiğini söylediler parça kırık değil yazılımsal bir bug hatasıymış tecrübesi başına böyle bir problem gelen varmı salgın zamanı hakikatten çok zor durumda bıraktı bizi.

Ad Soyad
İsmail Doğan
Aracınız
Civic HB 8. Jen.
Maliyeti 500 tl . şahsen servise gidiyim aracım sıkıntısız problemsiz olsun istedim ruh halimi bozdular baskı balata volant motor kulağı actuator 26000 tl hesap çıkardılar sadece actuator 16000 tl. benim bu işlemlere ödediğim para 3000 tl suan sıkıntısız biniyorum...
Abi ben beyin arıyorum 3aydir araba yatıyor yardımcı olurmusunus 5442644798 hiç biryerde actuator den anlayan yok yardımcı olurmusunus abi hangi usta numara varsa hataydan yaziyorum

Geri