Honda Civic Lastik Önerisi

Ad Soyad
Burak Öztürk
Aracınız
Civic FD6 2007
MERHABALAR 2007 MODEL BİR HONDA CİVİC ARACIM VAR. ARACIMI UZUN ZAMANDIR KULLANIYORUM VE İSTANBUL-İZMİR ARASI YOL YAPIYORUM. SON YOLCULUĞUMDA LASTİKLERİN PARÇALANMAYA BAŞLADIĞINI FARK ETTİM BU YÜZDEN YENİLEMEM GEREKTİĞİNİ FARK ETTİM. ARACIMIN ÜZERİNDE 15İNÇ ORJİNAL JANTLAR BULUNUYOR ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİR LASTİK VARMIDIR?

Ad Soyad
Yunus ÇİFÇİ
Aracınız
Civic FD6 2007
Ramazan bayramında önce orjinal ebat Continental Premiumcontact 7 aldım 10 bin liraya. Memnunum tavsiye ederim.

Ad Soyad
Ahmet Ayhan
Aracınız
Civic FB7 2012
Hankook ventus prime 4 öneririm kesinlikle. Bir bakın isterseniz

Eu8

0
2014 den beri Falken kullanıyorum . 5 yılda bir km yapmasam da lastik yenilerim .Bu yıl mayısta 3. kez aldım. Sessiz ve yumuşak bir lastik. Bir de alırken hangi marka olursa olsun ıslak zemin performansı A olan bir lastik alın. Bu da şu demek oluyor kauçuk oranı yüksek olan lastiklerde ıslak zemin performans notu A oluyor. Michelin ve Falken de ıslak zemin performansı A.. Ekonomik fiyat ile ön plana çıkartılmaya çalışılan markasız veya bilinen markaların alt üretimi olduğu belirtilen markalar ile petlas lassa Goodyear da ıslak zemin performans C hatta D olan bile var. 1 yıl sonra bu tip lastikler sertleşiyor ve fren yaptığınızda tutunamayıp kayma yapıyorlar. Fren mesafesi artıyor. Ayrıca yanaklarda çatlamalar 2 yıldan sonra başlıyor...Lastiklerin üzerindeki o renkli etiketlerde 2. sütunda yer alan ıslak zemin notuna özellikle bakın derim.

Ad Soyad
Talip Avcı
Aracınız
Civic FD6 2007
Rahatsız etmeyecek kadar gürültülü olacak şekilde Continental Premium Contact 7 öneririm. Akakçe 'den bakarsanız fiyatı da uygun.

Resmen arabanın kaderi değişti ya, bu kadar fark edeceğini bilmiyordum. Lastiklerin yeri kavradığını resmen hissediyorsunuz.

Geri