Honda euro civic yavas hizlaniyor

Aracınız
Diğer Markalar
Hocam Trigeri değiştirdikten hemen sonra oldu ise sente şüphesi verir. Şu an yazdıklarınız subap ayarı bozukluğunu der hatır ettiriyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir..
Araci aldigim kisi degistirmis bu parçaları. O yuzden trigerden mi oldugunu tam bilmiyorum ama buyuk ihtimal subap gibi duruyor tesekkur ederim ilginiz icin

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Araci aldigim kisi degistirmis bu parçaları. O yuzden trigerden mi oldugunu tam bilmiyorum ama buyuk ihtimal subap gibi duruyor tesekkur ederim ilginiz icin
Buda başla bir durum. Önce subap ayarı yaptırmak daha mantıklı geliyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Diğer Markalar
Buda başla bir durum. Önce subap ayarı yaptırmak daha mantıklı geliyor.

Cekis sorununu avans ve gaz ayari yaptirarak cozdum gibi . Tek sorun olarak titreme sorunu kaldi. Arac ozellikle vitesteyken gaza bastigimde motorun titremesini iceriden hissediyorum gibi ve bu da ses ve titresim yapiyor . bu arizanin sebebi motor kulagi midir veya ne olabilir?

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Cekis sorununu avans ve gaz ayari yaptirarak cozdum gibi . Tek sorun olarak titreme sorunu kaldi. Arac ozellikle vitesteyken gaza bastigimde motorun titremesini iceriden hissediyorum gibi ve bu da ses ve titresim yapiyor . bu arizanin sebebi motor kulagi midir veya ne olabilir?

Motor kulağıdır hocam büyük ihtimal
Orijinal parça kullanmanızı tavsiye ederim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Motor kulağı testi için rolantide iken kaput açılır. Gaz verilir. Göz ile çatlamalar bakılır. Alttan kriko ile siz araç içinde iken motor kulağı tarafından hafif kaldırılıp titreme kesiliyor mu takip edilir.

Geri