HONDA fc5 animasyonlu gündüz ledleri

FC5 kasa yeni çıkacağı zaman YouTube dan videolarını izliyordum ilk dikkatimi çeken şey farın kenarında bulunan gündüz ledlerinin animasyonlu olmasıydı ve çok hoşuma gitmişti, 2 gün önce yine bir YouTube videosu izlerken videonun 7 ve 47. saniyelerinde tanıtımı yapılan 2017 model, siyah, elegance pakette bu ledlerin gördüm. Bende 2018 FC5 executive var bu özellik gördüğüm kadarıyla yok. Elegance paketlerde var mı? Yada hangi model ve paketlerde var? Bilgisi olan arkadaşlardan öğrenmek istiyorum. Teşekkürler... videonun bağlantısı:

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
@alperenbozkurt o animasyon degil :) video cekerken gunduz ledleri o sekilde gorunuyor. Kendi aracinda da deneyebilirsin. Normalde sabit yanan ışık video cektiginde sanki kayiyormus gibi gozukuyor :)

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
@alperenbozkurt o animasyon degil :) video cekerken gunduz ledleri o sekilde gorunuyor. Kendi aracinda da deneyebilirsin. Normalde sabit yanan ışık video cektiginde sanki kayiyormus gibi gozukuyor :)

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
+1
ayrıca dikkat ederseniz pc monitörlerini çekince akış varmış gibi görünür. Anlayacağınız Honda araçlarda hangi paket olursa olsun animasyon yok.

Aracınız
Civic FC5 2018
+1
ayrıca dikkat ederseniz pc monitörlerini çekince akış varmış gibi görünür. Anlayacağınız Honda araçlarda hangi paket olursa olsun animasyon yok.

Arka ledleri ekstra para verip animasyonlu alabiliyorsunuz, onlerde var mi dikkat etmedim. Honda Damla bayiinde rs paket aracta vardi, gostermislerdi.

Evet benim aklıma da ilk gelen o oldu kendi arabamın ledlerini telefon kamerasıyla videoya aldım ama olmadı ondan kafam karıştı :) ön ledler animasyonlu olsa çok güzel olurdu ama

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri