Honda fc5 sözlü uyarı sistemi

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar, iyi forumlar daha önceleri 2018 model exe eco aracımda emniyet kemerini takmadığımda flan sözlü şekilde ‘sayın sürücü lütfen emniyet kemerini takınız’ şeklinde uyarıyordu ancak ne olduysa sözlü uyarı gitti hiç duymadm birdaha, bilginiz var mı acaba kontrol etmediğim yer kalmadı doğrusu ancak bulamadım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Panelden klavuz sesini 11 yaptım ayrıca diğer ses ayarlarını da en yüksekte ayarladm, sesli sözlü anımsatıcı uyarı ne var ne yoksa açık ama asla ses yok navigasyonda

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam aklıma takıldı valla navigasyon sesi sol önden geliyor arac ici ses sistemi yönlerini kontrol ettinizmi sol önü kapatmış olabilirsiniz belki
Aynen navigasyonda da ses yok ama herşeyi actım bütün ayarlar açık yine de ses yok

Fc5 executive. ZEHİR

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
multimedya üzerinde audio yazan on off düğmesine 8-10 saniye basılı tutun, cihaz yeniden başlatılacak uyarısı çıkacak evet diyip yeniden başlatın cihazı, birçok problem düzelecektir eski ayarlar silinmez. Siyah arka panel üzerinde tek bir honda logosu çıkar dünya resmi çıkmaz daha sonra 20-30 saniye bekleyin dünya resmi ve honda logosu gelecek sonra multimedya açılacak

daha sonra test edin bu sefer sesli uyarıları verecektir.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
kontağı kapattığınızda multimedya uykuya geçiyor eğer ki yazılımsal bir geçici hata meydana geldiyse asla düzelmiyor, bazen yol bilgisayarı yakıt tüketim ölçüm sayfası, bazen müzik sistemi, bazen navigasyon çeşitli hatalar ile kullanılamaz hale geliyor, bu yukarıda yazdığım mesaj 7 inç olan multimedya sistemini yeniden başlatmak için geçerli, elegance modelinde farklılık gösterebilir o zaman elegance modelinin multimedya sını yeniden başlatma yönergelerini araştırmak gerekli:) ingilizce kaynaklardan araştımak için reboot kelimesini kullanabilirsiniz

Aracınız
Civic FC5 2018
multimedya üzerinde audio yazan on off düğmesine 8-10 saniye basılı tutun, cihaz yeniden başlatılacak uyarısı çıkacak evet diyip yeniden başlatın cihazı, birçok problem düzelecektir eski ayarlar silinmez. Siyah arka panel üzerinde tek bir honda logosu çıkar dünya resmi çıkmaz daha sonra 20-30 saniye bekleyin dünya resmi ve honda logosu gelecek sonra multimedya açılacak

daha sonra test edin bu sefer sesli uyarıları verecektir.

Defalarca yeniden başlattım cihazı ama yok hiçbir şekilde düzelmiyor

Geri