Honda FK7 için elektrikli park freni sorunu !

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaşlar herkese merhabalar; 4 yıldır bu arabayı kullanıyorum. Elektrikli park frenini kemer takılıyken gaza basarak hareket etmek istediğimde araç ''lütfen park frenini indirmek için fren pedalına basılı tutunuz ve elektronik park frenini indiriniz'' uyarısı veriyordu. Son zamanlarda bu uyarıyı almıyorum ve kemer takılıyken gaza bastığımda araç hareket ediyor. Konu hakkında bir görüşü olan var mı acaba ?

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
merhaba, multimedia kısmında bir oynama oldumu genelde hondahack yüklenen multimedialarda yükleme sonrası uyarıların çalışmadığı gibi bir şeylerden bahsetmişlerdi, diğer bir olayda break hold tuşu ile ilgili olabilir.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Cevap için teşekkürler. Multimedia'da herhangi bir oynama olmadı. Aslında biraz okudum kitapçığını aracın. Orada doğru olanın bu olduğunu gördüm ancak daha önce neden gaza bastığımda o uyarıyı verdiğini ve şimdi neden vermediğini çözemedim. Belki yolcu koltuğuna birisi oturduğunda farklı bir algoritma vardır tam olarak bilemiyorum. Çünkü önceden kemer takılı gaza bastığımda ekranda gösterim olarak ve sesli olarak uyarı veriyordu.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Benim aracımda aldığımdan beri kemer takılıysa elektronik freni indirip devam ediyor. Kemer takılı değilse uyarı veriyordu.

Geri