Civic FC5 Honda go navigasyon güncelleme nasıl yapacağız

Aracınız
Civic FC5 2018
honda go için en son güncelleme hangisi arkadaslar yeni bir güncellem geldi mi? benimki 2019 Q4

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar, Honda Go Navigasyon için yeni güncelleme çıkmış, https://www.naviextras.com/shop/portal adresinden güncelleyebilir siniz.
607b654cff95c2005336205983c40874.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
nasıl yapılacagı konusunda bilgi verebilirmisin ?

nasıl yapılacagı konusunda bilgi verebilirmisin ?
Verdiğim link ten NAVIEXTRAS TOOLBOX'ı indirin ve kurun. Honda Go daki hafıza kartını çıkartıp pc ye takın. Zaten program hafıza kartını tanıyacaktır. Yedekleme yapayım mı diye soracaktır kabul edin ve devam edin.

Aracınız
Civic FC5 2020
Verdiğim link ten NAVIEXTRAS TOOLBOX'ı indirin ve kurun. Honda Go daki hafıza kartını çıkartıp pc ye takın. Zaten program hafıza kartını tanıyacaktır. Yedekleme yapayım mı diye soracaktır kabul edin ve devam edin.

cansın teşekkür ederim

Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaşlar ben aracı yeni aldım ikinci el olarak 2019 dizel civic aracımda honda go var forumda bahsettikleri gibi güncelleme yapmak istiyorum ancak NAVİEXTRAS benden kod girmemi istiyor. birde bu sitede honda go yu seçtiğimde resmi araçtakine benzemiyor aracın garantisi devam ettiğine göre güncelleme için bir kod vardır belki ama ben bulamadım. kitapçığında yada başka bir yerdeyse tarif edebilirmisiniz.

Aracınız
Civic FC5 2018
Alakası yok Elegancelarda honda go multimedya var haritasıda da başarsoft un haritasını kullanıyor garminden çok daha iyi bir harita güncelleme için https://www.naviextras.com/shop/portal bu siteden yapacaksınız honda go nun sag üst kısmında map yazan yerde hafıza kartı var onun önce yedeğini alıp pc den yapacaksınız sitede ayrıntılı anlatımı var.

Dediklerinizi yaptım güncellemeyle başlıyor sonra bağlantı kesildi tekrar SD kartı bağlayın diyor hep%50de kalıyor

Aracınız
Civic FC5 2018
Dediklerinizi yaptım güncellemeyle başlıyor sonra bağlantı kesildi tekrar SD kartı bağlayın diyor hep%50de kalıyor
Naviextras Toolbox yazılımını indirin. Honda go da sağ üst köşede MAPS yazan kapağı açıp oradaki hafıza kartını pc ye takın. programı açtığınızda ( üyelik almanız gerekiyor) cihazı honda go olarak görecek ve güncelleme yapcak. 2018 haritaları mevcut indirip otomatik hafıza kartına atıyor. harita olarak sorun yok ama diğer sorunlara çözüm olmuyor bilginize. 2 ayda 3 kez güncelleme geldi haritalara fakat direksiyon ses sorunu vs çözülmeEkli dosyayı görüntüle 214183di.

Aracınız
Civic FC5 2018
Honda go'yu beğenmedm bende hiç. Slternrtif olarak ne tavsiye edersiniz? Cyclone mu? Kullananlar yarfımco olabilir mi

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Naviextras.com sitesine girip naviextras toolbox'u indirip kurun ve çalıştırın. Sonrasında araçtan çıkardığınız hafıza kartını PC ye takın. Naviextras toolbox programı bir müddet sonra hafıza kartını programda Honda Go olarak görecek, gördükten sonra programın sol tarafında Cihaz yazar oraya tıklayın. Eğer cihazınız güncel ise Cihazınız Güncel yazar. Güncel değil ise güncelleme mevcut yazar ve sağ altta yükle kısmından son güncelleme yi yüklersiniz. Ben şimdi kontrol ettim benim cihaz güncel gözüküyor.
114238faba00e946dd34a183fb2d9d98.jpg
03147e87905fb85fefede3a3f689189d.jpg

Geri