Civic FC5 Honda go navigasyon güncelleme nasıl yapacağız

Aracınız
Civic FC5 2019
Evet söylediğiniz şekilde daha önce yapmıştım yedekleme yapıp güncelleme yaptı fakat hafıza kartını cihaza taltığımda yine 2016 olarak görünüyor, servis de güncel dedi ama bazı yolları göstermiyor mesela Avrasya tüneli yok haritada

Ad Soyad
Şaban K.
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba. 2018 Civic Elegance araca sahibim. Araçta Honda Go multimedya var. Naviextras üzerinden güncellediğim zaman Güncel diyor. Fakat ne evimin önündeki cadde var ne de 2017 yılında yapılan avm var navigasyonda. Bu navigasyonu nasıl güncelleyebilirim? Lütfen bilgi sahibi veya fikir sahibi olan herkesin cevabını bekliyorum. Teşekkür ederim.

Aracınız
Civic FC5 2017
Servisi aradim honda go var aracimda servisin verdigi cevap abi telefondaki navigasyonu kullanın daha sağlıklı dedi

Ad Soyad
Şaban K.
Aracınız
Civic FC5 2018
Servisi aradim honda go var aracimda servisin verdigi cevap abi telefondaki navigasyonu kullanın daha sağlıklı dedi
İnsanlar da onca parayı servisin bu cevabını duymak için veriyor zaten. Ama servisin çözümü müthiş

SM-N970F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
feyz feyz
Aracınız
Civic FC5 2017
hona go multi medya ekran var sd kart içindeki yazılım silinmiş şuan navigasyon pasif nasıl çözebilirim yardımcı olacak olan varmı

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba. 2018 Civic Elegance araca sahibim. Araçta Honda Go multimedya var. Naviextras üzerinden güncellediğim zaman Güncel diyor. Fakat ne evimin önündeki cadde var ne de 2017 yılında yapılan avm var navigasyonda. Bu navigasyonu nasıl güncelleyebilirim? Lütfen bilgi sahibi veya fikir sahibi olan herkesin cevabını bekliyorum. Teşekkür ederim.
Aynı sorun bende de var. SD kartı takınca navi tools programı 2016 için güncel diyor. ne yaptıysam en son haritaya güncelleyemedim. internetten başarsoftun 2021 Türkiye haritasını indirdim. Orjinal haritayı yedeklemiştim başka bir sd karta. o yedeğin içine kopyaladım map dosyasını falan ama araçta ki navi tanımıyor. Lisans dosyaları falan eksik diyor. keşke yandex harita gibi olsaydı honda go nun navigasyonu

Aracınız
Civic FC5 2018
Aynı sorun bende de var yardımcı olabilecek biri yok mu??
Ben güncelleme yapabilmek icin sd kart iceriğini başka bir sd karta ve pc ye yedekledim. Ama ne yaptiysam ettiysem orjinal sd kartın dışında başka hiç bir sd kartı tanımıyor Honda Go. Ve hala 2016 haritasına güncel diyor. Yani sanki illa kendi orjinal sd kartı tanıyor.

Ad Soyad
Mustafa Başar
Aracınız
Civic FC5 2019
Ben güncelleme yapabilmek icin sd kart iceriğini başka bir sd karta ve pc ye yedekledim. Ama ne yaptiysam ettiysem orjinal sd kartın dışında başka hiç bir sd kartı tanımıyor Honda Go. Ve hala 2016 haritasına güncel diyor. Yani sanki illa kendi orjinal sd kartı tanıyor.
Benim sd kart orjinal yine de olmuyor. Benim bilgiler silindi. Orjinal yedeginizi paylaşabilir misiniz?

Geri