Civic FC5 Honda hack ile hangi youtube yüklenmeli?

Aracınız
Civic FC5 2017
Civic Fc5 kasa arabama hondahack kurup youtube kurmak istiyorum Netflix gibi şeylerde ek google play hizmetleri gibi program indirmemize gerek yok ama youtube için gerekiyor default fabrikasyon multimedya az Rami olduğundan bazıları normal Youtube kurmayın diyor bazıları ise kurun diyor bu konuda sizede sormak istedim yardım ederseniz sevinirim.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Bende YouTube Vanced var gayet memnunum.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Bende de Youtube Vanced var sorunsuz kullanıyorum. Benim sorum şu Honda Hack uygulaması ıçine girince orda yüklü ve yüklenebilecek apk ler var yanında install yazıyor. Bunları yukledıgımızde bır sorun olurmu? Bende misal Mx player vardı yınede yukle dedım belkı guncel surumudur dıye cıhaz sonra honda hack yenıden yuklemısım gıbı Honda logosu ıle acıldı ve bır sorun olmadı gercı . Bırde Google Play servıslerını asla kurmayın dıyorlar neden acaba?

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende de Youtube Vanced var sorunsuz kullanıyorum. Benim sorum şu Honda Hack uygulaması ıçine girince orda yüklü ve yüklenebilecek apk ler var yanında install yazıyor. Bunları yukledıgımızde bır sorun olurmu? Bende misal Mx player vardı yınede yukle dedım belkı guncel surumudur dıye cıhaz sonra honda hack yenıden yuklemısım gıbı Honda logosu ıle acıldı ve bır sorun olmadı gercı . Bırde Google Play servıslerını asla kurmayın dıyorlar neden acaba?
Youtube vanced yüklüydü artık çalışmıyor. Sende çalışıyor mu? Başka bir apk yükledim ama o da hep donuyor çok yavaş.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Youtube vanced yüklüydü artık çalışmıyor. Sende çalışıyor mu? Başka bir apk yükledim ama o da hep donuyor çok yavaş.
Aynen vanced artık desteği çekti android 4.2 altı cihazlardan. Bende şu an farklı bir uygulama var ama bir vanced değil tabi. Ah şu bizdeki cihazlar android 5 ve üzeri olacaktı ki

Aracınız
Civic FC5 2020
Newpipe uygulamasını kullanıyorum. Video ve ses ayarlarından 360 p ayarlıyorum. (öyle tavsiye ettiler) Ama inanılmaz yavaş. Tıkladığında 2-3 dakika geçiyor abartısız.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Bende şu an mecburen newpipe kullanıyorum umarım daha iyi bir uygulama gelirde kullanırız.

Geri