Honda servis fiyat farklılıkları

Feko

0
İstanbul da anadolu yakasında 2018 honda civic executive aracım için 2 bayi den 10 bin lpg bakımı için fiyat aldım biri 200 TL biri de 125 TL fiyat verdi bende fiyat farklılığı nın sebebini sordum 200 TL diyen yağ farkı olabilir dedi bende çok anlamadığım için diğer bayiyi aradım siz hangi yağ kullanıyorsunuz diye oda lpg bakımın da yağ kullanılmıyor dedi diğer yeri tekrar aradığımda acaba yanlış mı anlaşıldım dedim ayrıntılı sordum tekrar 200 TL olduğunu onayladı sizce bu fiyat farkı normal mi 10 20 TL değil 75 TL fark var yazık günah

SM-N9005 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Karaktersizler haysiyetsizler, aslında ciddi bir kampanya ile bu servislere kimse uğramayacak ozaman akılları başlarına gelecek, benim inanın servise gitmemin tek sebebi araca birşey olurda servise yaptırırım değil, sırf ikinci elde satarken garsantisi bozulmamış demek için servise gidiyorum beter olsun karaktersizler.

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
12047 Hizmet Yeterlilik Belgesi olan özel servisler (Bosch servisi) araçların üretim garantilerini bozmadan bakım yaptıklarını söyledi.Benim 2018 Elegance lpg aracım 600₺ fiyat verdiler konu ile ilgili tecrübesi olan yada tavsiye eden arkadaşlar varsa fikrini öğrenmek isterim.

Redmi 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Feko

0
12047 Hizmet Yeterlilik Belgesi olan özel servisler (Bosch servisi) araçların üretim garantilerini bozmadan bakım yaptıklarını söyledi.Benim 2018 Elegance lpg aracım 600₺ fiyat verdiler konu ile ilgili tecrübesi olan yada tavsiye eden arkadaşlar varsa fikrini öğrenmek isterim.

Ben de araştırdım sordum bosch car serviste yaptırdım sadece hava filtresini honda servisten temin ettim bosch da olmadığı için gayet de ilgili ve alakalıydılar.

Feko

0

Feko

0
Garantiyi bozuyor mu herhangi bir sorun çıkarsa honda servisi sorun çıkartır mı

Servisle bu konu ile alakalı konuşmadım ama araştırdım biraz. Sorun olursa ki bu sorun bakım yapılan parçalar dan kaynaklı ise bosch da değiştiği parçaların garantisjni veriyor . Araştırdığım kadarı ile de bu durumda garantiden çıkmıyor ama sizde aklınıza yatana kadar iyice araştırın sorun öyle karar verin . Ben hava filtresi ve gaz bakımını serviste yaptırdım.

Aracınız
Servisle bu konu ile alakalı konuşmadım ama araştırdım biraz. Sorun olursa ki bu sorun bakım yapılan parçalar dan kaynaklı ise bosch da değiştiği parçaların garantisjni veriyor . Araştırdığım kadarı ile de bu durumda garantiden çıkmıyor ama sizde aklınıza yatana kadar iyice araştırın sorun öyle karar verin . Ben hava filtresi ve gaz bakımını serviste yaptırdım.

Teşekkür ederim malum servisler gözümüzün içine baka baka bizleri çaresiz duruma düşürüyor sinirlerim bozuluyor böyle tekelleşmelere

Feko

0
Haklısınız ben yaptırana kadar bayağı gerildim insanları resmen mağdur ediyorlar. Ne demek yardımcı olabildiysek ne mutlu .
Teşekkür ederim malum servisler gözümüzün içine baka baka bizleri çaresiz duruma düşürüyor sinirlerim bozuluyor böyle tekelleşmelere

Aracınız
Geri