Honda, Türkiye'de üretimi durdurdu

alibey

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Honda Türkiye, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle üretimini 6 Nisan 2020'ye kadar bir süre durdurma kararı aldı.

Honda Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, şirket, bugün çalışanlarına ve tedarikçilerine, koronavirüs salgınının etkisiyle Kocaeli Şekerpınar'daki üretim operasyonlarının geçici olarak askıya alınacağını bildirdi. Fabrikadaki üretim, 23 Mart 2020'den itibaren askıya alınacak. Bu kararın tedarik zincirlerinde yaşanan zorlukların sonucunda alındığı belirtildi. Açıklamaya göre, şu an üretimin 6 Nisan 2020'de yeniden başlaması planlanıyor. Ancak bu durum, hükümet kararları, sağlık otoritelerinin tavsiyeleri ile piyasa ve tedarik koşullarına bağlı olarak yeniden gözden geçirilecek ve duruma göre değerlendirilecek.

KAYNAK : AA

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Sıfır araba tedariğinde zaten problem vardı, bu da işin tuzu-biberi olur artık. 2. el arabaların fiyatlarında düşüş bekleyenler; lütfen nefesinizi çok fazla tutmaya çalışmayın artık, yakın zamanda herhangi bir indirim zor gibi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Beklenen bir durumdu, Ford ve Toyota’nın üretimi durdurmasının ardından bekleniyordu.
Şu anda Avrupa’da araç talebi de durduğu için zorlamalarına da gerek yok.

Aracınız
Civic FC5 2017
Sıfır araba tedariğinde zaten problem vardı, bu da işin tuzu-biberi olur artık. 2. el arabaların fiyatlarında düşüş bekleyenler; lütfen nefesinizi çok fazla tutmaya çalışmayın artık, yakın zamanda herhangi bir indirim zor gibi.
Ney ikinci elde indirim mi kim bekliyor Muş valla görmek ısterım o arkadaşları

Böyle bir şey olmaz değil imkansız

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bugün gittim bayiye Mart araçları erken geldi arkadaşlar.
27 sinde teslim alacaktım bugün sabah aradılar araçlar erken geldi dediler. Tahmin ettim virüs yüzünden fabrikanın ara vereceğini.
Satış temsilcisi de Honda şu an Mart ayı araçlarını teslim etmeye uğraşıyor, Nisan ayı hakkında kimseye bişey diyemiyoruz hiçbir sey belli değil dedi.
Anlaşılan o da bu açıklamayla belli olmuş.

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Aracınız
Civic FC5 2020
2 ay bekledim. 23 martta teslim edilecekti aracım tam teslim edileceği zaman fabrikada bayii'de dükkanı kapattı. bu çan çin çonlar yüzünden bizim işte yattı...

Geri