Honda yakıt değerleri

sevan

0
Arkadaşlar selamlar 2018 0 elegans aldım yakıt tüketim ilk aldıgımda 9.4 gösteriyordu şuan araç450 km civarında ama ortalama 10 gösteriyor sizce normalmi çok dikjatli ve ani hızlanmalar yamadan kullanıyorum ama buna ragmen durum bu sizce normalmi bana çokm fazla geldi saygılar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bakın arkadaşlar yakıt o kadar da önemli değil benim için ama araç 5000-10000 km arası parçaların birbirine alışması evresinde yakıt için net sonuçlar almak mümkün değildir ilk sıfır araç aldığımda marka belirtmek istemiyorum araç başlarda çok yaktı fakat zaman geçtikçe daha da az takmaya başladı o yüzden bu tür sorunlarla kafanızı yormanıza ve canınızı sıkmanıza gerek Yok yakıt çok kafaya takacak birşey değildir bence aklınızı daha güzel şeylerle meşgul edin bence mesela aracınızın ne kadar konforlu olduğu , ne kadar güzel bir araca sahip olduğunuzu düşünün

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Fazla demedim yakıt değerlerini ölçmek için erken demek istedim eğer böyle bir yakıt düşünceniz varsa eğer araca ne kadar az binerseniz o kadar az yakar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar selamlar 2018 0 elegans aldım yakıt tüketim ilk aldıgımda 9.4 gösteriyordu şuan araç450 km civarında ama ortalama 10 gösteriyor sizce normalmi çok dikjatli ve ani hızlanmalar yamadan kullanıyorum ama buna ragmen durum bu sizce normalmi bana çokm fazla geldi saygılar

Elegance pakette ortalama hizimizi nasil goruyoruz

SM-A320F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

1.6 atmosferik benzinli otomatik 9-10 lt normal bunun altında yakan araba yok zaten ülkemiz şartlarında arabalar fazla yakmıyor benzin çok çok pahalı

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

memmet

0
Aracınız
Hondacı'lar şu lpg değerlerini yorumlarmısınız ? 2018 FC 5 1230 km.de. Depoyu 38,49 lt. lpg ile doldurdum ve bugün lpg bitti sinyal sesine kadar 440 km. yol yapmışım. Ankara'yı bilenler için söylüyorum, Bağlıca -Keçiören girişi arası kullandım. Sanki şehirler arası gibi ve fazla trafik yoktu. Eco mod ve klima açık kullanıldı. İlk defa lpg'li araç kullandığım için yorumlarınız ve deneyimleriniz benim için çok önemli. Keyifli ve kazasız sürüşler dilerim.

Aracınız
Civic FC5 2018
sehirici 1600 cc markasi ne olursa olsun ortalama deger 9-12 litre yakar.Eger daha az yaksin derseniz. 1000 cc ile 140cc hacimlere sahip motorlarin kullanildigi arabalara binmenizi oneririm.Dur kalk trafikleri her zaman fazla yaktirir.Hele yazin klimaniz aciksa buna 0.5-1.5 litre eklerseniz araciniz 10 litreyi gorur.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 11736

Guest
Honda yakıt değerleri

[MENTION=14305]cihat44[/MENTION] ortalama hız görülemiyor, bu özellik yok

Klima açık halde 9.25 L / 100 km LPG, ne dersiniz

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri