Hoparlör önerisi

2001 vtec ls aracım var ön kapı hoparlörü arıyorum anfisiz kullanılcak tok ses versin yeter var mı önerisi oşan teşekkür ederim şimdiden

PRO 7 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Leo

0
Hocam bu isler teyp-amfi vs kombinasyon ve tabi ki bütçe meselesi fakat sade bir dinletim ise amacınız Pioneer 250-450 TL Pioneer hoparlörlerin çoğu sizi mutlu edecek bir performans verecektir. Bu fiyat bandında daha once deneyimlediğim KFC-S1056 da tavsiyemdir. (y)

Hocam bu isler teyp-amfi vs kombinasyon ve tabi ki bütçe meselesi fakat sade bir dinletim ise amacınız Pioneer 250-450 TL Pioneer hoparlörlerin çoğu sizi mutlu edecek bir performans verecektir. Bu fiyat bandında daha once deneyimlediğim KFC-S1056 da tavsiyemdir. (y)
Hocam ben zaten anfi filan istemiyorum o işlere doydum aracımda bi ekranlı teyp var onun destekliycegi ufak caplı bi hoparlör ön kapılara kafama takılan soru cam takılıyor mu hoparlörün arkası kucuk mu olmalu

PRO 7 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Pioneer tavsiye ederim hocam araçta dediğiniz gibi sistem kullanmayacak iseniz pioneer sizi tatmin eder yuvaya birebir uyumlu olan ölçüde alırsanız camın inip kalkmasında da bir sorun olmaz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri