Civic ES7 Hoparlörden gelen garip sesler :D

Aracınız
Civic ES7 2005
Arkadaşlar ben aracımı 1 senedir falan kullanıyorum. Benim sorunum biraz garip. Araç düşük devirdeyken hoparlörlerden ıslık sesi gibi bir ses geliyor. Daha yüksek devirlerde ya motor sesi bastırıyor ya da ses gidiyor. Ayrıca misal park halindeyken parklar veya farları actigim zaman yine hoparlörden bir ses geliyor. Video olarak kaydettim. Bir kere farkettikten sonra bu sorunu görmezden gelmekte mümkün olmuyor artık kafamın içinde çalıyor bu sesler. Kafayı yedim veya yicem o derece... Bu sorunun çözümü nedir başına gelen kimse varmı yardımcı olabilirseniz sevinirim
Videoyu kaydettiğim link :

vlkn

0
Aracınız
Bahsettiğin sesi iyi duymak için kulaklığın ikisini de taktım son ses yapıp dinlemeye başladım... Videonun sonundaki msj sesi içime işledi...o_O:rolleyes:

Aracınız
Civic ES7 2005
Bahsettiğin sesi iyi duymak için kulaklığın ikisini de taktım son ses yapıp dinlemeye başladım... Videonun sonundaki msj sesi içime işledi...o_O:rolleyes:
Valla kusura bakma videonun sonunda o ses çıkınca kötü oldu. Ses sistemi ile dinleyince arabada rahat duyuluyor ya da benim kulağım bu sese çok alıştığı için farkediyorum

vlkn

0
Aracınız
Valla kusura bakma videonun sonunda o ses çıkınca kötü oldu. Ses sistemi ile dinleyince arabada rahat duyuluyor ya da benim kulağım bu sese çok alıştığı için farkediyorum

Bu durumla ilgili benim önerebileceğim teyp in beslemesine filitre takiyorlar ve eksi (siyah) kabloyu daha kalın tutuyorlar o şekilde bir işlemle belki hallolabilir.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bence teybin elektrik bağlantısında bir gariplik var :rolleyes: Yada hoparlörlerin.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
İyiki mesajını okumuşum. Tedbirli dinledim.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar ben aracımı 1 senedir falan kullanıyorum. Benim sorunum biraz garip. Araç düşük devirdeyken hoparlörlerden ıslık sesi gibi bir ses geliyor. Daha yüksek devirlerde ya motor sesi bastırıyor ya da ses gidiyor. Ayrıca misal park halindeyken parklar veya farları actigim zaman yine hoparlörden bir ses geliyor. Video olarak kaydettim. Bir kere farkettikten sonra bu sorunu görmezden gelmekte mümkün olmuyor artık kafamın içinde çalıyor bu sesler. Kafayı yedim veya yicem o derece... Bu sorunun çözümü nedir başına gelen kimse varmı yardımcı olabilirseniz sevinirim
Videoyu kaydettiğim link :

Aracınız
Civic ES7 2005
Aynen ama sorun ses sistemiyle alakalı değil ondan önce de vardı da ses sistemi takınca daha belirgin hale geldi
Hocam siz yeni ses sistemi oluşturmak istiyordunuz. Konunuz mevcut. Lakin anfi ve bufur uyumlu olmalı. Güzel bir oto ses sistemi ustası sizin işinizi halledicektir.

Geri