İç Cam İçin Ürün Tavsiyesi?

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar iç camları temizlerken leke bırakmadan hangi ürünleri kullanıyorsunuz? Camsil ve basit bir mikrofiber bez muhakkak iz bırakıyor.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
beyaz sirkeli su, mikrofiber bez yetiyor bana, arada kolonya sıkıp mikrofiberle siliyorum.
bezi başka işlerde kullanmıyorum yağlanmasın diye.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Kaliteli mikrofiber bez ve camsil işimi görüyor. Önemli olan cam beziniz ayrı olacak. Başka birşey silmemelisiniz.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
kağıt lazım silmeye, gazete kağıdı ideal olabilir, kullanılmayan bir ince kağıt ta olabilir selpak tuvalet kağıdı ve mutfak havlusu olmaz, ancak burada maksat camı hafif buğulu iken içten silmek, eğer kimyasal sürerseniz geçmiş olsun hızlı biçimde buğu ve parlama yapıyor.

Aracınız
Civic FC5 2020
kağıt lazım silmeye, gazete kağıdı ideal olabilir, kullanılmayan bir ince kağıt ta olabilir selpak tuvalet kağıdı ve mutfak havlusu olmaz, ancak burada maksat camı hafif buğulu iken içten silmek, eğer kimyasal sürerseniz geçmiş olsun hızlı biçimde buğu ve parlama yapıyor.
Kimyasaldan kastınız nedir peki? Camsil buna dahil mi mesela? Ayrıca birşey sürmeden nasıl nemli hale getirebiliriz camı mesela?

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Kimyasaldan kastınız nedir peki? Camsil buna dahil mi mesela? Ayrıca birşey sürmeden nasıl nemli hale getirebiliriz camı mesela?

Ben hafif buğu yaptığı zaman gazete kağıdı ile siliyorum birşey sürmeye gerek kalmıyor. Ön cam herşeyle silinir havlu, mikrofiber bez, pamuklu eski kullanılmayan elbise parçası vs. gazete kağıdı pratik ve hızlı çözüm sağlıyor sadece.

Benim usül bu, gazete kağıdı, ancak birçok detailing uzmanı bu işe karşıdır:) mikrofiber bezi ve havluyu iyi kullanamayanlar ve ikinci kez üzerinden geçmeyi sevmeyenler için gazete kağıdı basit bir çözüm

ıslatmak için fikrimi sorarsanız sadece az miktarda çeşme suyu yani normal su kullanılabilir.

Geri