Civic FB7 İç kapı kolu aydınlatma ledi

Aracınız
Arkadaşlar 12v iç kapı kolu aydınlatma ledinin artı ve eksisini kapı cam açma düğmelerinin artı ve eksisini bulup bağlayacağım, sonuçta kontağı açınca elektirik akımı alıyor. Herhangi bir sıkıntı olurmu. Özür dilerim şuraya bağla v.s gibi öneri almak istemiyorum. Sadece sıkıntı olurmu, olursa sebebi nedir bunu merak ediyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar 12v iç kapı kolu aydınlatma ledinin artı ve eksisini kapı cam açma düğmelerinin artı ve eksisini bulup bağlayacağım, sonuçta kontağı açınca elektirik akımı alıyor. Herhangi bir sıkıntı olurmu. Özür dilerim şuraya bağla v.s gibi öneri almak istemiyorum. Sadece sıkıntı olurmu, olursa sebebi nedir bunu merak ediyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.
Dostum şoyle birşet var arac 12 wat la calşir hesabi yanliş bu tur araclar da herşeyi beyin kotrol eder mesala gunduz led anpul 6 wat ceker park 3 wat kapi 12 ayna 8 acma kapama 5 gibi dagilimlar var dir zannetmeyin bu arac anadol Şahin dogan doc gibi vesaire vesaire her calişan bolum ayri ayri akimlar uzerin den tasarlanmış her baglanan bir yeni uygulama direk akim noktasin dan alinir ise mesela 6 anper cektim noktaya anlamasan siz 4 daha eklerseniz mutlaka sorunlar yaşanacaktır anlik olmasa bile zamanla yaşanir saglikli bir uygulama olmaz mesela şahsim aracima fb7 olan 2015 aracina ses sistemi bagladim sony anfi bas mit ancak kesinlikle direk aku işlemi yapmadim 4.5 capastor baglayarak dum destegi capastro dan alarak ne aracin eletrik akimina ne akuye zorlama yapmadim ve sorunsuz bir arac sorunsuz bir ses sistemi demem oki yapilacak tum işlemler bu aracta ya dogru yapilmali yada sorunsuz bir araci sorunlu hale getirip tum sorunlara katlanmak olur

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Araç fc5 ise benim arabada var auto sistemine bağlı servis öyle söyledi ama arka kapıların kapı açma koluna bağladı diye biliyorum sonradan Yaptırdımıştım çünkü

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri