İçime kurt düşürdüler ( Kaput Filmi Meselesi)

Aracınız
Civic FB7 2013
Benim aracta seramik bile uygulamistim ona ragmen ciziliyor yakinda hare giderici pasta atip tekrar seramik vurucam bu sefer çinden mr fix aldim bakalim ne degisecek. Sana da tavsiye ederim 2 paket seramik 50-60 lira çok da zor değil uygulamasi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tşkler fakat hiç uğraşamam o işlerle benim araç çizik, göçük içinde onları düzeltecekler diye 1 hafta veremem bayiye daha önce verdim de ne oldu 3 bin tl gitti yine eski haline geldi dış etkenler değişmediği sürece ben aracı satana kadar boya, kaporta, cila ya da başka bir uygulama yaptırmam paslansa, çürüse dahi vermem servise. :)

ywzckr

0
Tşkler fakat hiç uğraşamam o işlerle benim araç çizik, göçük içinde onları düzeltecekler diye 1 hafta veremem bayiye daha önce verdim de ne oldu 3 bin tl gitti yine eski haline geldi dış etkenler değişmediği sürece ben aracı satana kadar boya, kaporta, cila ya da başka bir uygulama yaptırmam paslansa, çürüse dahi vermem servise. :)

Yok hocam bu dediklerimi ben hep kendim yapiyorum gocuk kismina bisey diyemem ama digerlerini kendiniz yapabilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2017
Sizde ne araç var hocam fc5 mi ?

Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam merakimdan soruyorum su bazli boya 6 ay sonra nasıl sağlamlaşıyor ?

Böyle bir durum ne yazıkki söz konusu değil. Boyanın durdukça sağlamlaşması diye birşey yok.
Bu boyalar zaten fırında yeterli sıcaklıkta kürlendikten sonra kullanılır hale gelirler.
Yeterli seviyede kürlenmemiş boyalar, bırakın çizilmeyi en ufak darbede pul pul dökülürler veya en ufak bir nemde 15-20 günde bile korozyona uğrayabilirler.
Aracınızın çabuk çiziliyor olmasının sebebi nedir bilemiyorum ama bu olmadığı kesin. :)

Aracınız
Civic FB7 2013
Siz söktürdüğünüzde herhangi bir problemle karşılaştınız mı hocam ?

Hayır sadece uzun sürdüğünü hatırlıyorum 2 saatten fazla sürmüştü ben de avm ye gitmiştim benimki zaten çatlamıştı yıkamacıda kullanıcı hatası dedi yetkili servis basınçlı su ile yıkama dedi bende oldu canım sök dedim onunla birlikte ön paspas kilitlerini de söktürdüm bunaltıyordu beni. :)

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaş söktürdü kılcal çatlaklıklar var güneşde gelince zamanla belirgin oluo yerinde olsam söktürmem

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaş söktürdü kılcal çatlaklıklar var güneşde gelince zamanla belirgin oluo yerinde olsam söktürmem

Ne zamana kadar söktürmeyeceğiz hocam ? :(
Aracı satmak için almadım uzun yıllar birlikte olacağız Allah nasip ederse
Beklediğim her an benim için daha kötü sonuç doğuracak.

Tek tesellim kaput filmini yaptıralı daha 2 yıl bile olmadı. İnşallah bir sorun çıkmadan sökeriz.

neasy

0
Aracınız
Bence en kısa zamanda söktürün. Beyaz araçta olsa illaki zamanla diğer bölgeler ile renk tonu farkı oluyor.
Aracımı ilk sahibi aldığında yaptırmış. Füme renkli araçta ehil olmayan yöntemlerle söktürdüğü için kaputtaki verniği çekmiş almış film. Kaç yıl olduğunu bilmiyor ama epey olduydu film kaplanalı diyor. Şu an kaputumda güneş yanığı gibi leke var. Kaput boyalı olmasın diye boyatmadımda. Öyle biniyorum.
Söktüreceksenizde mutlaka ehil birisini bulun.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri