Civic FB7 iGo Primo 2.4 CivicTR Edition (En Güncel Haritayla Birlikte)

hcrslm

0
Aracınız
merhaba dosya yı indirdim . rar dan çıkardım . boş bir sd karta kopyaladım .cıhaza taktım ,ayarlardan navigasyon menüsünden dosyayı buldum içerisinde prımoexe klasörünü buldum .çalıştırdım .kurulum tamamlandı çıhazdan navigasyona girip kurulumu tamamladım .mükemmel çalıştı elinize sağlık., günlerce harita indirmeye çalıştım olmamıştı. tekrar teşekkürler .
Arkadaşın anlattığı gibi yaptım. Problemsiz çalıştı. Teşekkürler

Aracınız
Civic FC5 2018
2018 model Honda civic eğici elegance aracım bar navigasyonundan memnun değilim bunu yüklesem. Garanti dışınamı Çıkmış olurum?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
2018 model Honda civic eğici elegance aracım bar navigasyonundan memnun değilim bunu yüklesem. Garanti dışınamı Çıkmış olurum?

Bu konudaki harita wince işletim sistemi için yani android te çalışmaz.

Aracınız
Civic FC5 2018
Peki wince işletim sistemi için ne yapabilirim güncel kullanmak için android navigasyonlu cihaz alıcam yoksa ama garanti dışı oluşur şüphesi var ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Peki wince işletim sistemi için ne yapabilirim güncel kullanmak için android navigasyonlu cihaz alıcam yoksa ama garanti dışı oluşur şüphesi var ?

Cihazınızın haritasını güncelleyin fc5 forumunda güncelleme konuları mevcut

Aracınız
Arkadaşlar Merhaba,

2013 Honda civic ime ekranlı bir multimedya+navigasyon almak istiyorum. Bu işlerden anlamayan biri olarak ürünleri incelerken nelere dikkat etmem gerekiyor, hangi markayı önerirsiniz, hangi özelliklere sahip bir cihaz almalıyım.

Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

LG-M700 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar Merhaba,

2013 Honda civic ime ekranlı bir multimedya+navigasyon almak istiyorum. Bu işlerden anlamayan biri olarak ürünleri incelerken nelere dikkat etmem gerekiyor, hangi markayı önerirsiniz, hangi özelliklere sahip bir cihaz almalıyım.

Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

LG-M700 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İşletim sistemi android olmasını tavsiye ederim, ayrıca cihazın rami 1gb ve üzeri olmasına dikkat edin.

Geri