İlk Sahibinden - Ekstralı Hatasız 43.??? km - Full Paket

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FC5 2018
Araç 2019 Şubat çıkışlıdır.. Fabrikasyon LPG li.. Modelinin en dolu paketidir.. Kilometrenin çoğu uzun yolda yapılmıştır.. Bakımları serviste yapıldı ve garantisi devam etmektedir.. Aksesuarlar serviste takıldı onlar da garanti kapsamındadır.. Araba yedek anahtarı,, ilk yardım çantası,, kitapçığı mevcut.. Araçta alındığından beri komple şeffaf koruma filmi olduğu için kozmetik olarak sıfır ayarındadır.. Aracı alan kişiye sadece kullanmak düşecek.. Aksesuar olarak takılabilecek çoğu taktım... 15.000₺ yakın aksesuarlara para harcadım.. Yetkili serviste takıldılar.. Sıfır ayarında çok temiz araç arayanlar bakabillir.. Hasar kaydı,, boya,, sürtme,, tramer,, değişen,, göçük hiçbirşey yok..

Takas düşünmüyorum.. Pazarlık sünnettir.. Ev almayı düşündüğümüz için aracımı satıyorum.. Daha ayrıntılı bilgi için arayabilirsiniz.. Alıcısına hayırlı olması,, kazasız belasız iyi günlerde kullanması dileği ile..
iletişim 0505 755 6647
Fiyat olarak 263.500₺ düşünüyorum..
Araç fotoğrafları için : 945241917
945241917

Araçta ekstra aksesuar olarak;;

¬Komple (Farlar dahil) PPF (Poliüretan) Şeffaf Araç Koruma Filmi..
¬Tüm camlarda LLumar marka cam filmi.. Şeffaf koruma ve LLumar Cam filmi uygulaması Trabzonda @autoerel de yaptırılmıştır..
¬Ön kaş model arkada ritim model sis ledleri.. Arka sis ledleri sinyal ve dörtlü açıldığında animasyon modlu..
¬Araçtan uzaklaşıldığında otomatik Ayna,, Cam,, Sunroof kapatma,, kapı kilitleme modülü.. 15 km/h üzeri otomatik kapı kilidi.. Motor çalıştığında otomatik açılan yan aynalar..
¬Ön,, arka ve bagaj için havuzlu paspas..
¬Arka difüzör..
¬Orjinal komple krom renk cam çıtası..
¬Ön ve orta konsol bölmesi..
¬Orjinal ayak aydınlatma mavi renk..
¬Otomatik açılan amortisörlü bagaj kapağı..
¬Piano Black kapı altı ve yan çamurluk çıtaları..
¬Işıklı Spoiler..
¬Civic logolu kapı eşikleri..
¬Arka tampon üst koruması..
¬Krom Bagaj Logo çıtası..
¬Alüminyum bagaj eşiği koruması..
¬Ön ve arka paçalık..

2018 Eco Executive Standart Özellikleri..

Sunroof,, anahtarsız giriş ve çalıştırma,, deri koltuklar,, fabrikasyon BRC marka LPG,, LED farlar,, Garmin Navigasyon ve 7" dokunmatik ekran,, ön koltuklar ısıtmalı,, çift yönlü dijital klima,, Isıtmalı ve katlanabilir yan aynalar,, geri görüş kamerası,, ön arka park sensörü,, Bluetooh,, USB,, HDMI,, CarPlay,, Android Auto,, Eco ve Sport sürüş modları,, hız sabitleme ve sınırlama,, yağmur sensörü,, far sensörü,, hıza duyarlı multifonksiyonel ayarlanabilir deri direksiyon,, yokuş kalkış desteği,, Brake Hold (Frene basılmasa bile gaza basana kadar aracı sabit tutma),, lastik basınç sensörü,, CVT tam otomatik şanzıman,, el ile vites değişimleri için F1 kulakçık,, ön ve arka kol dayama,, isofix,, Ön ve orta konsollarda USB,, Immobilizer,, Alarm..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri