INSIGNIA'DAN HONDAYA

ywzckr

0
Herkese Merhaba,Güray ben Adana'dan katılıyorum foruma.2013 insignia 1.6T 170BG COSMO paket aracımı satıp 2017 Eco Executive paket honda aldım.Motor,şanzıman kesinlikle başarılı fakat ince işçilik ve detaylar konusunda sınıfta kalmış.Ayrıca forumdaki servis yorumları da gözümü korkutmadı değil.Bakalım umarım sürüşteki ve duruştaki keyfi devamlılık eder,bende japoncu olurum ;) Herkese tekrar iyi forumlar.

Hocam iki aracı kıyaslar mısınız belirli bir süre kullanımdan sonra araçlarda insanların gördüğü artı eksiler herkese bilgi verici oluyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 20336

Guest
Hoşgeldiniz.

Evet, FC5’i bir süre kullandıktan sonra İnsignia’yla mukayese ederseniz tecrübelerinizden faydalanmış oluruz.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Herkese Merhaba,Güray ben Adana'dan katılıyorum foruma.2013 insignia 1.6T 170BG COSMO paket aracımı satıp 2017 Eco Executive paket honda aldım.Motor,şanzıman kesinlikle başarılı fakat ince işçilik ve detaylar konusunda sınıfta kalmış.Ayrıca forumdaki servis yorumları da gözümü korkutmadı değil.Bakalım umarım sürüşteki ve duruştaki keyfi devamlılık eder,bende japoncu olurum ;) Herkese tekrar iyi forumlar.

Hoşgeldiniz,
Fd6 dan sonra insignia-passat-s80 den birisine geçmeyi düşünüyorum bende. İnsignia hakkında daha fazla kıyas ve bilgi benim için de iyi olacak.

06 HONDA 2234

rider

0

Sattığınız araç hatırı sayılır performansa sahip, Exe Eco ise ben kullanmadım ama bu forumda kullanıcıların performans azlığından yakındığı bir araç . Doğrusu motor konusundaki değerlendirmenize şaşırdım

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerim :)

Geri