İyi bayramlar

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Herkeze hayırlı bayramlar dilerim.

Ad Soyad
onur sayar
Aracınız
Civic FD6 2011
Herkese iyi bayramlar. Arefe günü lastiğime çivi girmiş, lastiğe taş girmiş sandım çıt çıt ses geliyordu önemsemedim işten eve döndüm 15km yol. Bayram günü sol arka tekere baktım ses arkadan geliyor gibiydi ama meğerse ön tekerden geliyormuş. Otobana çıktım 140km hıza ulaştığımda davrumbazdan ses geldi taş fırladı sandım yine önemsemedim biraz gittikten sonra araba sola çekmeye başlayınca lastiğin patlatıldığı anladım. Stepnem yanımda olmasa rezillik çekecektim stepnesiz yola çıkmayın. Stepnenin havasınıda kontrol edin 12 bara kadar düşmüştü benimki Allahtan petrol çok yakındı yavaş yavaş gidip hava bastım hemen. Bu arada 140 ile lastik patladı hiç hissetmedim bile patladıktan 15 saniye sonra viraja girdim üstelik virajdan çıkınca direksiyonu serbest bıraktığımda sola çektiğini fark ettim.3883A1A8-E549-41B5-A246-6249C54BC17B.jpeg

Ad Soyad
Murat Aras
Aracınız
Civic FE1 2023
Herkese iyi bayramlar. Arefe günü lastiğime çivi girmiş, lastiğe taş girmiş sandım çıt çıt ses geliyordu önemsemedim işten eve döndüm 15km yol. Bayram günü sol arka tekere baktım ses arkadan geliyor gibiydi ama meğerse ön tekerden geliyormuş. Otobana çıktım 140km hıza ulaştığımda davrumbazdan ses geldi taş fırladı sandım yine önemsemedim biraz gittikten sonra araba sola çekmeye başlayınca lastiğin patlatıldığı anladım. Stepnem yanımda olmasa rezillik çekecektim stepnesiz yola çıkmayın. Stepnenin havasınıda kontrol edin 12 bara kadar düşmüştü benimki Allahtan petrol çok yakındı yavaş yavaş gidip hava bastım hemen. Bu arada 140 ile lastik patladı hiç hissetmedim bile patladıktan 15 saniye sonra viraja girdim üstelik virajdan çıkınca direksiyonu serbest bıraktığımda sola çektiğini fark ettim.Ekli dosyayı görüntüle 272206
Geçmiş olsun, kazasız belasız sürüşler..

Geri