İzmir özel honda servisi hk.

Aracınız
Civic FB7 2013
Selamün aleyküm hayırlı akşamlar

Aracımda ufak tefek elektrik arızalar var İzmir de honda dan anlayan işini bilen güzel bi usta varsa önümüzdeki günlerde aracımı baktırmaya gideceğim önereceğiniz sizin referansınızla gidebileceğim bi yer var mı ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Biz toyota ve hondamızı oraya götürüyoruz sanayiyi bilirsiniz koparmaya çalışırlar bu adam öyle değil

EK1 - ES7 - EP2 - FD6

Aynen sanayi tayfaları genelde öyle ben manisa danım hondan h sinden anlamıyorlar bende işi bilmeyenlere kurcalatmak istemiyorum. Ufak tefek elektronik problemi var bakalım yapabilecekler mi büyük ihtimal sigorta dan da böyle iyi bi Honda ustayla da tanışmak istiyorum bakımlarında da aynı yere gitmek için.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Olabilir duymuştum ismini ama orası toyata servis galiba

Honda toyota japon otomobillerine bakıyor. Bekir ustanın işi iyi. Ciddi bir arızayla gitmedim bakım için gittim hoşuma gitti. Yağ olarak motul,yağ filtresi olarak orjinal honda filtresini görmek hoşuma gitti. Sol arka frenden ses geliyor diye balataları değiştirmiştik.10-15 gün sonra muaynede sol arka frenin %60 daha az tuttuğu çıktı ortaya. En son orada işlem yapıldığı için gittiğimde işlemi yapan arkadaş orada yoktu. Sordum ; bizim burada yaptığımız işlere insanlar hayatlarını emanet ediyor cevabı verdi. O arkadaş başka sorun teşkil edecek işler de yaptı sanırım 10-15 gün içinde göndermiş,artık çalışmıyordu orda. Özür dileyip ücretsiz olarak düzelttiler.Sorduğum sorulara cevap alabiliyorum, hondaya ve toyota ya farklı motor yağları kullanıyor mesela. Hondanın yağı bu başka yağ koydurma arabana diyor motulden için.Bakım malzemelerini kendiniz temin ederek te gidebilirsiniz.

06 HONDA 2234

Aracınız
Civic FB7 2013
Honda toyota japon otomobillerine bakıyor. Bekir ustanın işi iyi. Ciddi bir arızayla gitmedim bakım için gittim hoşuma gitti. Yağ olarak motul,yağ filtresi olarak orjinal honda filtresini görmek hoşuma gitti. Sol arka frenden ses geliyor diye balataları değiştirmiştik.10-15 gün sonra muaynede sol arka frenin %60 daha az tuttuğu çıktı ortaya. En son orada işlem yapıldığı için gittiğimde işlemi yapan arkadaş orada yoktu. Sordum ; bizim burada yaptığımız işlere insanlar hayatlarını emanet ediyor cevabı verdi. O arkadaş başka sorun teşkil edecek işler de yaptı sanırım 10-15 gün içinde göndermiş,artık çalışmıyordu orda. Özür dileyip ücretsiz olarak düzelttiler.Sorduğum sorulara cevap alabiliyorum, hondaya ve toyota ya farklı motor yağları kullanıyor mesela. Hondanın yağı bu başka yağ koydurma arabana diyor motulden için.Bakım malzemelerini kendiniz temin ederek te gidebilirsiniz.

06 HONDA 2234

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Orayada uğrayacağım

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
çiğli tarafına yakınsanı honda performans var Ahmet usta işinin ehlidir kendiside terakkiden emekli bi abimiz tavsiye ederim

Geri