izmir servis bakım

Herkese hayırlı günler. Aracım 36 binde 3..kez servise gidecek cvt yağı da değişecek sanırım fiyat yükselir diye tahmin ediyorum. Izmirde yaşıyorum ama servise gitmedim, daha evvelki bakımlar honda denizlide oldu. 1750 tl istiyorlar bu bakım için. Izmirde servis tavsiye eder misiniz. Özel servise giden var mı tavsiye eder mısınız? Herkese kazasız belasız günler

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Herkese hayırlı günler. Aracım 36 binde 3..kez servise gidecek cvt yağı da değişecek sanırım fiyat yükselir diye tahmin ediyorum. Izmirde yaşıyorum ama servise gitmedim, daha evvelki bakımlar honda denizlide oldu. 1750 tl istiyorlar bu bakım için. Izmirde servis tavsiye eder misiniz. Özel servise giden var mı tavsiye eder mısınız? Herkese kazasız belasız günler

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

"Merhaba,

Görüşmelerimiz sonrası İzmir Terakki servisi ile anlaşma sağladık buna göre, %15 işçilik %10 parça indirimi duruma göre de fiyatta extra kolaylık sağlayacaklar.İndirimden faydalanabilmek için aşağıda bilgileri yer alan kişilerden birisini arayarak Civictr forum aracılığı ile aradığınızı bilgileri Turgut beyden aldığınızı söyleyerek fiyat bilgisi ve randevu alabilirsiniz.

Fatma hanım, 0232 343 38 38 Dahili 161 "

Çamkıranda var. Terakkiyle görüştükten sonra oradan da fiyat alabilirsiniz.

Aracınız
Civic FB7 2014
"Merhaba,

Görüşmelerimiz sonrası İzmir Terakki servisi ile anlaşma sağladık buna göre, %15 işçilik %10 parça indirimi duruma göre de fiyatta extra kolaylık sağlayacaklar.İndirimden faydalanabilmek için aşağıda bilgileri yer alan kişilerden birisini arayarak Civictr forum aracılığı ile aradığınızı bilgileri Turgut beyden aldığınızı söyleyerek fiyat bilgisi ve randevu alabilirsiniz.

Fatma hanım, 0232 343 38 38 Dahili 161 "

Çamkıranda var. Terakkiyle görüştükten sonra oradan da fiyat alabilirsiniz.
Hocam merhaba,
İstanbul için önerebileceğiniz yer var mı?

Aracınız
Civic FC5 2019
aracın 40 bin bakımını şanzıman (terakki) harici özel serviste yaptırdım. şanzıman 780, malzeme kendimden olmak üzere motor bakımı 300 tl. tuttu. subap ayarına gerek yok dedi usta yaptırmadım.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri