İzmir'den selamlar

Aracınız
Civic FD6 2011
Herkese selam,

Uzun zamandan beri araç kullanmama ve birçok markaya sahip olmama rağmen, kısmetse bu hafta ilk Honda aracıma kavuşuyorum. 2011 model 1.6i vtec manuel, sanırım Fd6 kasa olarak geçiyor. 194bin km de, LPG li ve değişensiz.

Son aracım Citroen C-ellyse 2016 dizel confort paketti, B segmenti bir araç ve mütevazi bir donanıma, güvenliğe sahip bir araç. Civic sahibi arkadaşlarımdan öğrendiğime bakılırsa, sadece segment farkını değil yol tutuştan donanıma, güvenlikten kullanım rahatlığına kadar birçok detayda hemen farkı anlayacağım yönünde.

Forumu, yeni öğreneceğim bu model için iyice okuyup, mümkün olduğunca faydalanmak için kullanacağım, şimdiden tüm dostlara destekleri için teşekkürler.

Aracınız
Hoşgeldiniz, sürüş zevki bambaşkadır Hondanın bir Turbo motor kadar rahat degildir ama yol tutus oldukca güzeldir. Tek eksiği japon grubunun yalıtım zayıflığıdır.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herkese selam,

Uzun zamandan beri araç kullanmama ve birçok markaya sahip olmama rağmen, kısmetse bu hafta ilk Honda aracıma kavuşuyorum. 2011 model 1.6i vtec manuel, sanırım Fd6 kasa olarak geçiyor. 194bin km de, LPG li ve değişensiz.

Son aracım Citroen C-ellyse 2016 dizel confort paketti, B segmenti bir araç ve mütevazi bir donanıma, güvenliğe sahip bir araç. Civic sahibi arkadaşlarımdan öğrendiğime bakılırsa, sadece segment farkını değil yol tutuştan donanıma, güvenlikten kullanım rahatlığına kadar birçok detayda hemen farkı anlayacağım yönünde.

Forumu, yeni öğreneceğim bu model için iyice okuyup, mümkün olduğunca faydalanmak için kullanacağım, şimdiden tüm dostlara destekleri için teşekkürler.

Benim de 5 yıl boyunca sorunsuz bir şekilde bindiğim bir kasa . Diğer bir çok markadaki gibi bakımı gelince hemen beni götür demiyor. Biraz daha idare ediyor :) Aracın tek eksiği yalıtım gerisi benim için mükemmel di . Güle güle kullanının . Kazasız belasız inşallah .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@potukcu yeni aracınız hayırlı olsun.
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
Keyifli forumlar dilerim.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Hoş geldiniz hayırlı olsun aracınız.

gunesec

Özel Üye
Herkese selam,

Hoşgeldiniz,şimdiden hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın inşallah

Aracınız
Civic FD6 2011
Merhabalar;

Hayırlı Uğurlu Olsun Kazasıs Belasız Kullan Bende İzmirdeyim Buca Dan Selamlar Herkeze Biraz Sanki Km Yüksek Gibi Geldi Kendi Fikrim 200,000 binde km gelince ağır bakıma sokman gerekecek biraz masraf şahsen 150.000 binle 130.000 bandına araç alırım benim şahsi fikrim hayırlı olsun aracın

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@potukcu Hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun.

Geri