Kadife Koltuk temizliği

Selamlar arkadaşlar ,FD6 nın koltukları kadife olduğu için temizliğini nasıl yapabiliriz.
Kosla koltuk temizlemenin arkasında kadife kumaşlar için önerilmez yazıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Hasas kumaşlar içinben temizlik denemelerimi kumaşın göze batmayan yerinde önce deneyerek yapıyorum. Ve önce bebek şampuanı, işe yarama ise sıvı el sabunu, daha inatçılar için leke taze ise bulaşık makinesinin parlatıcısı,daha da zorluysa sulandırılmış aspirin, bim de a101 de olanlar. Aspirini (sulandıradak) kaplattığım sıradan kumaş koltuk kılıflarında ve orjinal kapı döşemelerinin kumaşında sıkıntısız kullanıyorum.

Genel temizlik için sabunlu su tavsiye ederim. Nihayetinde bu temizleyiciler sıksık kullanınca kumaşı yıpratıyor.

1566375225773.png gibi ...

Aracınız
Bu ara fark ettiğim çok tavsiye edilen Valet Pro Carpet Cleaner adında bir ürün var. ,Videolar da baya güzel gittigidiyordan bölünmüş olanını kuponla yeni sipariş verdim bende bir inceleyin isterseniz.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu ara fark ettiğim çok tavsiye edilen Valet Pro Carpet Cleaner adında bir ürün var. ,Videolar da baya güzel gittigidiyordan bölünmüş olanını kuponla yeni sipariş verdim bende bir inceleyin isterseniz.
Bende aynı üründen bahsedecektim :) n11-gittigidiyor gibi platformlarda "Bölünmüş ürün" olarak satılan "Valet Pro Carpet Cleaner" ürününü döşeme temizliği için mutlaka deneyin.
Çocuk kusmuğu olan bölgede bile beklediğimden çok güzel koku ve görsel olarak temizlik yapmıştı (y) Döşemelerde de yıpranmaya neden olmayan ph özelliğindedir.

Aracınız
Bende aynı üründen bahsedecektim :) n11-gittigidiyor gibi platformlarda "Bölünmüş ürün" olarak satılan "Valet Pro Carpet Cleaner" ürününü döşeme temizliği için mutlaka deneyin.
Çocuk kusmuğu olan bölgede bile beklediğimden çok güzel koku ve görsel olarak temizlik yapmıştı (y) Döşemelerde de yıpranmaya neden olmayan ph özelliğindedir.
Bir kaç ürününü sipariş verdim aynı markanın hafta sonu bir temizliğe girişeceğim. Sipariş verirken donanım haberden hediye çeki alıp sipariş vermenizi tavsiye ederim. 5-6 parça ürün de her birini 10 tl indirimle alınca fena sayılmıyor.

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Ben arabamıyıka.com üzerinden 80-TL'ye 4 koltuk temizleme almıştım. Ramazan Bayramı sonrası yaptırdım harika oldu. Yıkama sonrası iyi kurutmak gerek çünkü alttaki süngere sıvı çok giderse sonradan küf kokusu oluşabilir.

Geri