Kapı açık uyarısı

Aracınız
Civic FC5 2017
Şoför kapısını açınca multimedya cihazında ön yolcu kapısı açık uyarısı veriyor. Diyer kapılarda da aynı sorun var. Çapraz olarak her kapıyı açınca diyer kapı açıldı uyarısı veriyor. Aceba soketler yanlış bağlandığından mı oluyor. Nasıl kalibre edebilirim. Servise mi götürmeliyim. Dokunmatik multi medya cihazı yeni taktirmıştım.

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Şoför kapısını açınca multimedya cihazında ön yolcu kapısı açık uyarısı veriyor. Diyer kapılarda da aynı sorun var. Çapraz olarak her kapıyı açınca diyer kapı açıldı uyarısı veriyor. Aceba soketler yanlış bağlandığından mı oluyor. Nasıl kalibre edebilirim. Servise mi götürmeliyim. Dokunmatik multi medya cihazı yeni taktirmıştım.

soketlerde sıkıntı var gibi görünüyor. Ya da multimedya soketi ile karıştırıyor olabilir beyin.
Servise götürmeniz birşey değiştirmez çünkü orjinal olmadığı için işlem yapmayacaklar ve garanti dışı diyecekler aracınıza.Gerçi 2017 öncesi ise FC5 modeliniz garantisi bitmiştir.
Şahsi düşüncem multimedya taktırdığınız yere götürüp göstermenizdir.
Konu ile alakalı forumdaki arkadaşlar daha detaylı bilgisi olanlar yorum ve fikrini paylaşacaktır.
Araç mdeol ve yılını da belirtirseniz daha iyi olacaktır.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracim 2017 fc5 cihazı yetkili servisten taktirmıştım. Garanti kapsamında. Teşekürler cevap için. Servisle göruşmem gerek sanırim.
soketlerde sıkıntı var gibi görünüyor. Ya da multimedya soketi ile karıştırıyor olabilir beyin.
Servise götürmeniz birşey değiştirmez çünkü orjinal olmadığı için işlem yapmayacaklar ve garanti dışı diyecekler aracınıza.Gerçi 2017 öncesi ise FC5 modeliniz garantisi bitmiştir.
Konu ile alakalı forumdaki arkadaşlar daha detaylı bilgisi olanlar yorum ve fikrini paylaşacaktır.

Aracınız
Soketlerde sorun yok. Aynı bahsettiğin olay benim de başıma geldi. Multimedyanın extra ayar bölümü olması lazım. Oradan bi ayar yapılması gerekiyor. 2 yıl oldu benimde şuanda hatırlayamıyorum. Zaten bu sorun da muştimedyayı kurcalarken olmuştu. Ayarlarını bi kurcala resim filan paylaşabilirseniz daha kolay çözeriz

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
2017 + 6 = 2023 garanti nasıl bitiyor

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri