Civic ES7 Kapı açıldığında aydınlatma yanmıyor

Ad Soyad
Fatih Yaktu
Aracınız
Civic ES7 2002
2002 Civic aracımdan kapı açtığımda aydınlatmalar yanmıyor. Düğme tuşu ortada sigortada sıkıntı yok. İlk aldığımda yanıyordu lamba değiştirirken küçük bi şase gibi bisey oldu sonradan yanmamaya başladı. Sorun ne olabilir. Teşekkür ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun hocam ampul patlamış olabilir. Veya sigortası atmış olabilir. Sigorta kalemi ile ikiside kontrol edilmeli. Ampul eski tip Japon sofit diye geçer bilginiz olsun.

Ad Soyad
Fatih Yaktu
Aracınız
Civic ES7 2002
Geçmiş olsun hocam ampul patlamış olabilir. Veya sigortası atmış olabilir. Sigorta kalemi ile ikiside kontrol edilmeli. Ampul eski tip Japon sofit diye geçer bilginiz olsun.

Hocam ikisi de sağlam direksiyon altındaki zamanlama rolesi varmış galiba orayı yaktım. Nasıl değiştirebilirim

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Hocam ikisi de sağlam direksiyon altındaki zamanlama rolesi varmış galiba orayı yaktım. Nasıl değiştirebilirim

Daha önce Röle değişimi hakkında tecrübem olmadı. Elektrik ustası ile beraber hareket edilse güzel olur. Çıkan parça çalışıyor mu test edilir. Bozuk çıkar ise yenisi alınır. Pahalı bir parça değildir diye düşünüyorum.

Ad Soyad
Fatih Yaktu
Aracınız
Civic ES7 2002
Daha önce Röle değişimi hakkında tecrübem olmadı. Elektrik ustası ile beraber hareket edilse güzel olur. Çıkan parça çalışıyor mu test edilir. Bozuk çıkar ise yenisi alınır. Pahalı bir parça değildir diye düşünüyorum.

Abi valla herkesin her derdine yetişmeye çalışıyorsun. Helal olsun teşekkür ederim

Geri