Kapılarda karbon fiber kol dayama için kumaşa zarar vermeyen ürün tavsiyeleriniz...

Aracınız
Civic FC5 2020

Almak istediğim ürün bu.

Bu ürünün deri olanını alarak uygulayan üyelerimiz var. Çok iyi olmuş ama zor işler...

Benim amacım aracın hiç bir tarafını sökmeden direk orta konsül için satın aldığım karbon fiber gibi tak diye yerine oturtmak.

Bu tabi mümkün değil gibi ve bu ürünü monte ederken yerini sağlamlaştırmak gerekecek..

Yerini sağlamlaştırmak için ise tek çare çift taraflı bantlar veya cırt sistemleri....

Bir yüzü yapışkanlı diğer tarafı cırtlı ürün çift taraflı bantla kolayca yapılır ama korkum kumaşa zarar vermesi.

Eğer ben bu ürünü kullanmaktan vazgeçersem altında kumaş sıfır olarak kalsın istiyorum. Bu başlığı açmamın nedeni de bu. Kumaş kesinlikle zarar görmeyecek....

Sonuç olarak sizlerin varsa bu konuda tecrübelerinizi ve yapıştırma ürünü bilgilerinizi bekliyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Direk cuk oturacak birşey pek sanmıyorum çünkü kapı açılıp kapanırken illaki düşer yerinden.

Şeffaf olan çift taraflı bantla montaj yaparsanız pek sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. En fazla yapışkan kalır onu da temizleyici bir ürünle halledersiniz.

Haddim olmayarak birşey belirtmek istiyorum; bu şekilde aracı adeta sonraki sahibine saklıyorsunuz ve belki de tüm bu uğraşlarınız boşa gidecek. Belki de alacak kişi herşeyi söküp korumak istediğiniz yerleri mahvedecek...

Boşverin hem sakınılan göze çöp batar. Kolunuzu koyduğunuz yer bırakın rahat olsun, kumaş olsun, terletmesin ;)
Zaten çizilecek hali yok, 2 hafta da bir nemli bezle yahut güzel bir APC ile temizleyin eskiyecekse de siz eskitin :)

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2020
daha önce 2017 almıştım ve kol dayama yerlerindeki lekeli görüntü nedeniyle araçtan soğudum. Karbon fiber de güzel gibi.. Bir yandan da dediklerinize harfiyen katılıyorum.. Oynuyoruz işte....

Geri