Kapıların otomatik kilitlenmesi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
fk7 de otomatik kilit sürücü kapısının içine takılıyor. bende çok sinir olmuştum aracı aldıktan sonra taktırdım o modülü 1000km bakımında. uzaklaşınca kitleme olayı da çok saçma cidden. sonuçta araçta anahtarsız giriş özelliği var. araçtan uzaklaşınca anlıyor girince anlıyor ama kilitlenmiyor. yazılımla çözülebilecek bir şey bence ama araştırmalarımdan bir sonuca varamadım.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Araç belirli süre sonra otomatik kendini kitliyor. Eğer sürekli denemediyseniz bir kaç kez kilitleme süresine sizin araçtan uzaklaşmanız denk gelmiş olabilir.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Peki kapılar kilitliyken araçtan inince tüm kapıların otomatik açılmasını sağlayabiliyor muyuz? Arka koltukta sırt çantam oluyor. Arabadan iniyorum. Her defasında arka kapıyı açmaya çalışıyorum ama tabi ki kilitli oluyor. 10 ay oldu hala alışamadım :) İlla cepten anahtarı çıkarıp 2 kez açma tuşuna basmam gerekiyor.

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Peki kapılar kilitliyken araçtan inince tüm kapıların otomatik açılmasını sağlayabiliyor muyuz? Arka koltukta sırt çantam oluyor. Arabadan iniyorum. Her defasında arka kapıyı açmaya çalışıyorum ama tabi ki kilitli oluyor. 10 ay oldu hala alışamadım :) İlla cepten anahtarı çıkarıp 2 kez açma tuşuna basmam gerekiyor.

Araç ayarlarından tek seferde bütün kapıları aç seçeneğini seçin hallolur hocam ?

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Alirken birsey soylemedi ama olabilir menülere iyi bakmam lazim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Caner selam,

Aracın orijinalinde öyle bir özellik bulunmuyor.
Daha doğrusu Türkiye'ye gönderilen paketlerde bu sürücüyü yüklemeden gönderiyorlar. Menüde yazılımsal olarak araçtan uzaklaşınca kendini kitlemesi opsiyonu var ancak uygulama (sensör) araçta yok. Bunun gibi şeritte tutma, fren teknolojisiyle ilgili birkaç uygulama daha maalesef Türkiye'ye gönderilen araçlarda bulunmuyor.

Mercedes sıktı galiba Honda'ya dönmüşsün?

Geri