Kaporta bukadar kötümü???

kayhanbozkus

0
Yönetici
Fb7 aracimda eski sahibi otoparktan cikarken kapi etegini insaat demirine surtmus ve ve saci iceri cizgi seklinde gocertmisti. Ustam o kismi o kadar duzgun ve ufak bir parca seklinde duzeltip boyamisti ki computest'te bile bulamamislardi biz soylemistik burada da boya var diye ... isin ozu arabaya b.k atmak ustalar icin isin kolay kismi ... gecmis olsun ...

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

ARTIK TUCSON 2015 :)

c.e.

0
Türkiye gibi bir yerde ben olsam mecbur değilse komple boyatmazdim. Millet anlamıyor, fotoğrafı gösterseniz satarken yine anlamazlar. Komple boyanması temizlik yenilik açısından güzel dediğiniz gibi ama benim tercih etmeyeceğim bir işlem.
Söylenenlere katılıyorum.

Kapıda çok ufak boya gerektirmeyen çökmeler vardı. Onlarıda düzeltmiş. Düzeltince boya gerektirmiş. Bende acaba hiç boyatmasamıydım diye düşünmedim değil. Ama iş işten geçti.

Ama ustanın söylediği honda ve toyota şasesi ile ilgili genel görüşü. Sacın inceliğinden bahsediyor. Hatta şu malum son kasa civiclerden dem vurdu. Sacı. İncelte incelte malzemeli ucuzlata ucuzlata buhale getirdiler falan diyor.
Forumda bunu sordum belki benzer bi sorun yaşayan olmuştur diye. Yorum yapan herkese ayrıca teşekkür ederim.

Honda Civic Elegance AT 2008 fd6

kayhanbozkus

0
Yönetici
Dayi isine bak deseydiniz ve bir daha sakin ugramayin kapisindan dahi gecmeyin. Gocugu duzeltince komple kapiyi nasil boyuyor yada bunu yaparken size danisti mi bak burada boyle bir sorun oldu komple boyamam lazim dedi mi mesela. Ben ustaniz gercek bir usta oldugundan supheliyim. Mesela 2004 vtec ile kaza yapmistik iki camurluk ucu boyanmisti adam bant cekmis uclari boyamis bandi sokunce resmen arada kat farki vardi. Bu ne abi dedigimde kaput filmi cekecegiz zaten oraya denk gelecek belli olmaz demisti. Bi daha da ugramadim dukkanina ...
Söylenenlere katılıyorum.

Kapıda çok ufak boya gerektirmeyen çökmeler vardı. Onlarıda düzeltmiş. Düzeltince boya gerektirmiş. Bende acaba hiç boyatmasamıydım diye düşünmedim değil. Ama iş işten geçti.

Ama ustanın söylediği honda ve toyota şasesi ile ilgili genel görüşü. Sacın inceliğinden bahsediyor. Hatta şu malum son kasa civiclerden dem vurdu. Sacı. İncelte incelte malzemeli ucuzlata ucuzlata buhale getirdiler falan diyor.
Forumda bunu sordum belki benzer bi sorun yaşayan olmuştur diye. Yorum yapan herkese ayrıca teşekkür ederim.

Honda Civic Elegance AT 2008 fd6

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

ARTIK TUCSON 2015 :)

Geri